PDF štartovná listina | PDF výsledky
81 | 08.10.2017 10:00
(1) | LEDNICKÝ Adam | 1999 | Lednické kone | |||||||
(2) | SVITÁK Stanislav | 1950 | AK Žilina | |||||||
(3) | PÁLENÍK Ervín | 1962 | Activstar Trenčín | |||||||
(4) | FIAMIN Ivan | 1941 | AO TJ Slávia STU Bratislava | |||||||
(5) | TOMČÁNI Miroslav | 1971 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(6) | HORŇÁK Miloš | 1975 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(7) | HORŇÁKOVÁ Zuzana | 1978 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(8) | BULIK Milan | 1967 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(9) | TICHÝ František | 1955 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(10) | MARUŠINEC Juraj | 1981 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(11) | ŽILKOVÁ Michaela | 1972 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(12) | PORUBČAN Dominik | 1979 | Ladce | |||||||
(13) | NEMČEKOVÁ Alica | 1964 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(14) | KARAS Igor | 1960 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(15) | FILIAČ Roman | 1977 | Ladce | |||||||
(16) | PETERKA Miroslav | 1980 | Ladce | |||||||
(17) | RAGAS Martin | 1973 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(18) | RAGAS Dušan | 1977 | Bolešov | |||||||
(19) | DENEŠ Peter | 1961 | Klub bež. a priat. športu Púchov | |||||||
(20) | LABO David | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(21) | RAGASOVÁ Alžbeta | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(22) | BURZALOVÁ Hana | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(23) | MATEJIČKA Peter | 1980 | Haláčovce | |||||||
(24) | MATEJIČKOVÁ Mária | 1980 | Haláčovce | |||||||
(25) | KRKOŠKA Dušan | 1954 | BK Vajnory | |||||||
(26) | ŠTEFINA Štefan | 1986 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(27) | VALUCH Matej | 1987 | Dubnica nad Váhom | |||||||
(28) | NAGY Michal | 1988 | Agilus Nová Dubnica | |||||||
(29) | KADLECOVÁ Alena | 1966 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(30) | KADLECOVÁ Monika | 1990 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(31) | HATŇANČÍK Martin | 1989 | Tour de Považie | |||||||
(32) | KOVÁČIK Luboš | 1966 | Súľov | |||||||
(33) | PLEVÁK Milan | 1972 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(34) | SOBEK Peter | 1978 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(35) | ŽÁRSKA Klaudia | 1999 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(36) | MEDERA Zdeno | 1975 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(37) | BULÍKOVÁ Božena | 1979 | ŠK Devils Dubnica nad Váhom | |||||||
(38) | CHRENKOVÁ Gizka | 1954 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(39) | CHRENKOVÁ Barbara | 1995 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(40) | KOLEDA Zdeno | 1971 | ŠKP Žilina | |||||||
(41) | HULVÁTOVÁ Iveta | 1970 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(42) | LUČANSKÝ Juraj | 1987 | BK JG Žilina | |||||||
(43) | PIALA Ján | 1965 | Rajecké Teplice | |||||||
(44) | JUNGA Marián | 1969 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(45) | VYHNIČKA Kamil | 1979 | Beluša | |||||||
(46) | HUDEC Marian | 1967 | Klub bež. a priat. športu Púchov | |||||||
(47) | VLASATÝ Vladimír | 1962 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(48) | JAMBOR Miroslav | 1963 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(49) | PAGÁČ František | 1948 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(50) | BENČ Marián | 1955 | ŠKK Lednické Rovné | |||||||
(51) | OČKO Jozef | 1976 | Maratón klub Rajec | |||||||
(52) | MAJERČÍK Ivan | 1982 | Maratón klub Rajec | |||||||
(53) | BIELIKOVÁ Marcela | 1976 | Maratón klub Rajec | |||||||
(54) | BIELIK Branislav | 1979 | KRB Fačkov | |||||||
(55) | PIALOVÁ Janka | 1989 | Maratón klub Rajec | |||||||
(56) | TABAK Michal | 1983 | Maratón klub Rajec | |||||||
(57) | JAKUBÍK Peter | 1990 | Maratón klub Rajec | |||||||
(58) | TREPÁČ Lukáš | 1985 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(60) | ZÁVODSKÁ Katarína | 1978 | Motešice | |||||||
(61) | DAŇO Martin | 2002 | Sedmerovec | |||||||
(62) | DAŇO Ferdinand | 1963 | Sedmerovec | |||||||
(63) | MRÁZIK Slavomír | 1984 | Ladce | |||||||
(64) | PAULÍNYOVÁ Katarína | 1975 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
(65) | HOMOLA Jozef | 1963 | Košeca | |||||||
(66) | HANINEC Juraj | 1957 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
(67) | VYHNIČKA Peter | 1981 | Beluša | |||||||
(68) | PŠENEK Ivan | 1967 | DHC Dubnica nad Váhom | |||||||
(69) | UHLÁR Miroslav | 1974 | Vrbany | |||||||
(70) | KOVÁČ Miroslav | 1952 | Trenčín | |||||||
(71) | PAVLÍK Silvester | 1975 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(72) | VÝŠKRABKA Ján | 1968 | Nitrianské Rudno | |||||||
(73) | BAKALÁREOVÁ Veronika | 1987 | Trenčín | |||||||
(74) | PALČEKOVÁ Júlia | 1979 | Košeca | |||||||
(75) | PALČEK Luboš | 1976 | Košeca | |||||||
(76) | FILIAŠ Marian | 1974 | Ilava | |||||||
(77) | GAJDOŠÍK Milan | 1969 | Ladce | |||||||
(78) | STOPKA Vladimír | 1967 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | |||||||
(79) | HODONÍK Branislav | 1973 | Čiga-biga team marathon | |||||||
(80) | HORTOBÁGYIOVÁ Eszter | 1994 | Etos | |||||||
(81) | CENIGA Peter | 1990 | Púchov | |||||||
(84) | BENEŠ Patrik | 1971 | Nová Dubnica |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.