PDF štartovná listina | PDF výsledky
55 | 21.10.2018 14:30
ČERVEŇÁK Michal | 1992 | AC Michalovce | ||||||||
KVASNICA Nikolas | 2000 | neuvedený | ||||||||
POUPA Petr | 1982 | Koa Squad - Praha | ||||||||
(1) | KUBALA Kristof | 2001 | Rovinka | Zaplatené | ||||||
(2) | PAJEROVÁ Andrea | 1991 | Svätý jur | Zaplatené | ||||||
(3) | JANEK Matúš | 1984 | Považská Bystrica | Zaplatené | ||||||
(4) | MIŠIAK Michal | 1983 | Čiga-biga team marathon | Zaplatené | ||||||
(5) | MIČEK Tomáš | 1992 | Kvašov | |||||||
(6) | TREPÁČ Lukáš | 1985 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | Zaplatené | ||||||
(7) | STAŇÁK Peter | 1985 | neuvedený | Zaplatené | ||||||
(8) | CIBIK Vladimír | 1983 | Dubnica nad Váhom | Zaplatené | ||||||
(10) | MIŠÍK Marek | 1984 | Trisport-ND | |||||||
(11) | PRIEČINSKÝ Martin | 1984 | MTB klub Dubnica nad Váhom | Zaplatené | ||||||
(13) | DIAN Marcel | 1980 | Vila Vilôčka Ilava | Zaplatené | ||||||
(14) | PODPERA Tomáš | 1986 | Bikeacademy.sk | Zaplatené | ||||||
(15) | LUPRICH Andrej | 1979 | Skalka nad Váhom | Zaplatené | ||||||
(16) | PAVLÍK Ivan | 1984 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | Zaplatené | ||||||
(18) | MIKULA Jozef | 1993 | Bolešov | |||||||
(19) | MIKULA Tomáš | 1990 | Bolešov | Zaplatené | ||||||
(20) | OLAŠ Martin | 1986 | Dubnica nad Váhom | Zaplatené | ||||||
(21) | SLÁVIK Marek | 1987 | TGNR | Zaplatené | ||||||
(22) | SERIŠ Martin | 1989 | Dubnica nad Váhom | Zaplatené | ||||||
(23) | ŠKUNDA Michal | 1986 | Sweet fit | |||||||
(24) | VRONKA Ján | 1995 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | Zaplatené | ||||||
(25) | KANTÁR Peter | 1984 | Martin | Zaplatené | ||||||
(26) | KUCHÁR Ján | 1979 | Považská Bystrica | Zaplatené | ||||||
(27) | JOPČÍK Patrik | 1996 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | Zaplatené | ||||||
(28) | CHLUPKA Andrej | 1999 | BBtrener | |||||||
(30) | MRÁŽIK Slavomír | 1984 | Ladce | Zaplatené | ||||||
(31) | ČERVENÝ Lukáš | 1991 | Dulov | |||||||
(32) | ŠTADLER Patrik | 1993 | Dulov | |||||||
(33) | TROŠKA Stanislav | 1984 | Dulov | |||||||
(34) | TROŠKA Alex | 1993 | Dulov | |||||||
(35) | MIŠO Peter | 1980 | Rajec tím | Zaplatené | ||||||
(36) | LETKO Miroslav | 1979 | Trenčianske Stankovce | Zaplatené | ||||||
(37) | LACKO Peter | 1987 | Púchov | Zaplatené | ||||||
(38) | JESENSKÝ Michal | 1985 | OZT Ostrá hora Horovce | Zaplatené | ||||||
(39) | FIGÚR Šimon | 2000 | Rodina babky Karolky a priatelia | Zaplatené | ||||||
(40) | KLOBUČNÍK Adrián | 2000 | Rodina babky Karolky a priatelia | |||||||
(41) | PRÍVARA Lukáš | 1996 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(42) | FIGÚR Andrej | 1995 | Rodina babky Karolky a priatelia | Zaplatené | ||||||
(43) | VAVRIK Marian | 1984 | Ribe k. s. | Zaplatené | ||||||
(44) | PASTOREK Peter | 1980 | Púchov | |||||||
(45) | MOJTO Ivan | 1989 | Bohunice | Zaplatené | ||||||
(46) | STOKLASA Peter | 1985 | Trenčín | Zaplatené | ||||||
(48) | GALKO Frederik | 1995 | Rodina babky Karolky a priatelia | |||||||
(50) | HRUBČÍN Jaroslav | 1998 | Lednické Rovné | |||||||
(53) | CÍBIK Dalibor | 1998 | Horovce | |||||||
(59) | ADAMOVIČ Stanislav | 1983 | Trstená | |||||||
(150) | MAZÁN Štefan | 1983 | NECTEL Running Team | Zaplatené | ||||||
(356) | KUCHÁR Juraj | 1991 | Bratislava | |||||||
(357) | ČMELÍK Martin | 2001 | Vsetín | |||||||
(363) | MARTINKA Lukáš | 1988 | Tour dePovažie | |||||||
(367) | FALTUS Ján | 1988 | Ilava | |||||||
(368) | ŠTEFINA Štefan | 1986 | AK Spartak Dubnica nad Váhom |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.