60m - Najmladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIL | 10,21 | ROSENBERGER Alex | BŠK Banská Bystrica | SVK | 12.01.2019 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 10:30
5q
1 | ŠICHTA Jakub | 2008 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
2 | SEGEČ David | 2008 | MAC REDOX Lučenec | |||||||
3 | KOYŠ Filip | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 8,87 | ||||||
4 | KONČÍR David | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 10,53 | ||||||
5 | VOREK Jakub | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | PB 10,61 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 10:32
5q
1 | TALAFA Martin | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | |||||||
2 | ROSENBERGER Alex | 2011 | BŠK Banská Bystrica | |||||||
3 | BRIŠ Tomáš | 2008 | Atletický oddiel Žilina | PB 9,07 | ||||||
4 | ŠKODA Jakub | 2009 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | PB 10,47 | ||||||
5 | BÁLENT Timotej | 2009 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 10,75 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 10:34
5q
1 | TOMANICA Alex | 2008 | Atletický oddiel Žilina | |||||||
2 | POTANČOK Marek | 2010 | BŠK Banská Bystrica | |||||||
3 | SLEZÁK Tom | 2008 | MŠk Žiar nad Hronom | PB 9,10 | ||||||
4 | GREGOR Lukáš | 2008 | BŠK Banská Bystrica | PB 10,42 | ||||||
5 | ŠTEFÍK Krištof | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 11,12 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 10:36
5q
1 | TROIAK Matúš | 2008 | Atletický klub Krupina | |||||||
2 | PIALA Michal | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||||
3 | KRCHŇAVÝ Miroslav | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 9,35 | ||||||
4 | GRIGLÁK Denis | 2008 | AK Elán pri ZSŠOS Kežmarok | PB 10,37 | ||||||
5 | NEČEDA Matúš | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | PB 11,20 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 10:38
5q
1 | TUŠKA Marko | 2011 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | |||||||
2 | PEPICH Matej | 2010 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | |||||||
3 | LUKA Matej | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 9,54 | ||||||
4 | ŠUPINA Vladimír | 2009 | BŠK Banská Bystrica | PB 10,18 | ||||||
5 | KRUTOŠÍK Andrej | 2009 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 11,21 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 10:40
5q
1 | ZAREMBA Lukáš | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||||
2 | PACÁK Matúš | 2008 | TJ Orava Dolný Kubín | |||||||
3 | MURGAŠ Marek | 2008 | Atletický klub ZTS Martin | PB 9,79 | ||||||
4 | CIMBA Jakub | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 10,15 | ||||||
5 | ARPÁŠ Michal | 2011 | AK ŠK UMB Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 10:42
5q
1 | ZVARÍK Adam | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | |||||||
2 | CHYLÝ Patrik | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | |||||||
3 | ČIŽMÁRIK Lukáš | 2008 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | PB 9,94 | ||||||
4 | UHRÍK Lukáš | 2009 | Atletický klub Krupina | PB 10,10 | ||||||
5 | ARPÁŠ Ondrej | 2009 | AK ŠK UMB Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 12.01.2019 10:44
5q
2 | HAVAŠ Matúš | 2008 | AK Mostáreň Brezno | |||||||
3 | KRAJČOVIČ Maroš | 2008 | Atletický oddiel Žilina | PB 9,95 | ||||||
4 | ŠIPOŠ Branislav | 2009 | AK Danica Zvolen | PB 10,10 | ||||||
5 | DANIŽ Dominik | 2008 | AO Olympia Považská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 12.01.2019 10:46
5q
2 | FÜRHOFFER Samuel | 2009 | Atletický klub Krupina | |||||||
3 | RAAB Lukáš | 2008 | Atletický oddiel Žilina | PB 10,01 | ||||||
4 | HOMOLA Marek | 2008 | BŠK Banská Bystrica | PB 10,08 | ||||||
5 | DOLŇAN Juraj | 2010 | AK ŠK UMB Banská Bystrica |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.