PDF štartovná listina | PDF výsledky
94 | 22.06.2019 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Kat. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (21) | KAŽIS Daniels | 2001 | U19 | Latvia national team | 2:23:58,6 | ||
2 | (18) | KRASTS Alekss | 2001 | U19 | Latvia national team | 2:24:13,2 | +14,6 | |
3 | (20) | RUBENIS Pauls | 2001 | U19 | Latvia national team | 2:24:34,9 | +36,3 | |
4 | (12) | TREIMUTH Henri | 2001 | U19 | Estonian national team | 2:25:45,8 | +1:47,2 | |
5 | (35) | BOUČEK Jakub | 2001 | U19 | RBB Invest force cycling team | 2:25:56,5 | +1:57,9 | |
6 | (23) | ANDERSONS Roberts | 2002 | U19 | Latvia national team | 2:26:06,7 | +2:08,1 | |
7 | (11) | MIRZOJEV Artjom | 2001 | U19 | Estonian national team | 2:26:07,9 | +2:09,3 | |
8 | (73) | BANIAR Matúš | 2001 | U19 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 2:26:13,3 | +2:14,7 | |
9 | (1) | MIKUTIS Aivaras | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 2:26:18,0 | +2:19,4 | |
10 | (87) | LOHINSKÝ Filip | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:26:19,5 | +2:20,9 | |
11 | (16) | MIHKELS Madis | 2003 | U17 | Estonian national team | 2:26:30,4 | +2:31,8 | |
12 | (2) | BITINAS Mantas | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 2:26:34,7 | +2:36,1 | |
13 | (69) | STŘÍŽ Matyáš | 2004 | U17 | Loko campagnolo | 2:26:44,8 | +2:46,2 | |
14 | (26) | KOLAŠINAC Admir | 2001 | U19 | Serbia national team | 2:26:45,3 | +2:46,7 | |
15 | (45) | KOVÁČ Samuel | 2003 | U17 | CKM Poprad | 2:26:56,8 | +2:58,2 | |
16 | (83) | PATAY Adrian | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:26:57,4 | +2:58,8 | |
17 | (81) | NAGY Simon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:27:12,4 | +3:13,8 | |
18 | (79) | KRAMARČÍK Pavol | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:27:13,9 | +3:15,3 | |
19 | (40) | BREDLER Matyáš | 2002 | U19 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 2:27:14,7 | +3:16,1 | |
20 | (41) | HORULKO Vladyslav | 2001 | U19 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 2:27:21,3 | +3:22,7 | |
21 | (59) | MERTA Filip | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 2:27:30,7 | +3:32,1 | |
22 | (51) | VAVRINEC Vladimír | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 2:27:34,0 | +3:35,4 | |
23 | (92) | PILIARKIN Timotej | 2002 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 2:27:35,3 | +3:36,7 | |
24 | (62) | HELCMANOVSKÝ Daniel | 2002 | U19 | PROefekt Košice | 2:27:36,3 | +3:37,7 | |
25 | (37) | NOVÁK Pavel | 2004 | U17 | RBB Invest force cycling team | 2:27:37,5 | +3:38,9 | |
26 | (70) | SVRČEK Martin | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 2:27:40,4 | +3:41,8 | |
27 | (24) | CATOVIĆ Nermin | 2002 | U19 | Serbia national team | 2:27:41,5 | +3:42,9 | |
28 | (50) | VANČO Tobias | 2002 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 2:27:42,7 | +3:44,1 | |
29 | (39) | ČEKAL Josef | 2002 | U19 | RBB Invest force cycling team | 2:27:50,4 | +3:51,8 | |
30 | (22) | BELOHVOŠČIKS Kristians | 2002 | U19 | Latvia national team | 2:27:52,2 | +3:53,6 | |
31 | (3) | ŠAVELSKIS Paulius | 2001 | U19 | Lithuania nationa team | 2:27:52,9 | +3:54,3 | |
32 | (46) | ANDRAŠKO Peter | 2003 | U17 | CKM Poprad | 2:27:53,1 | +3:54,5 | |
33 | (93) | ADAMOV Jakub | 2001 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 2:27:53,7 | +3:55,1 | |
34 | (17) | BINOVSKIS Bruno | 2002 | U19 | Latvia national team | 2:27:54,5 | +3:55,9 | |
35 | (4) | DIRMANTAS Rokas | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 2:27:55,5 | +3:56,9 | |
36 | (38) | KOPELENT Dsavid | 2002 | U19 | RBB Invest force cycling team | 2:27:58,1 | +3:59,5 | |
37 | (28) | DIMIĆ Jovan | 2002 | U19 | Serbia national team | 2:28:08,0 | +4:09,4 | |
38 | (60) | BARCÍK Jakub | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 2:28:11,5 | +4:12,9 | |
39 | (74) | UNGVARSKÝ Lukáš | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 2:28:13,1 | +4:14,5 | |
40 | (36) | OTTA Josef | 2003 | U17 | RBB Invest force cycling team | 2:28:15,0 | +4:16,4 | |
41 | (90) | FROLEK Ladislav | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:28:35,0 | +4:36,4 | |
42 | (78) | HRTÁNEK Martin | 2003 | U17 | CK EPIC Dohňany | 2:28:43,5 | +4:44,9 | |
43 | (9) | IVANOVAS Olegas | 2002 | U19 | Kauno SM | 2:28:53,2 | +4:54,6 | |
44 | (75) | VLČÁK Jakub | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 2:29:09,8 | +5:11,2 | |
45 | (43) | PIGA Matej | 2002 | U19 | CKM Poprad | 2:29:22,3 | +5:23,7 | |
46 | (55) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 2:29:25,4 | +5:26,8 | |
47 | (53) | VRBIK Adam | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 2:29:41,5 | +5:42,9 | |
48 | (76) | KAMENSKÝ Tomáš | 2001 | U19 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 2:29:58,8 | +6:00,2 | |
49 | (61) | HOZA Denis | 2002 | U19 | ŠK VELODROM Prešov | 2:30:17,1 | +6:18,5 | |
50 | (80) | NAGY Róbert | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:30:35,9 | +6:37,3 | |
51 | (33) | JANÍČEK Jakub | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 2:31:13,9 | +7:15,3 | |
52 | (57) | BRÁZDOVIČ Richard | 2004 | U17 | CK Karpaty Smolenice | 2:31:57,9 | +7:59,3 | |
53 | (85) | TUKA Samuel | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:31:59,4 | +8:00,8 | |
54 | (19) | SMILGA Kärlis | 2002 | U19 | RRS Purvciems | 2:32:13,7 | +8:15,1 | |
55 | (29) | LUKEŠ Jan | 2004 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 2:32:16,5 | +8:17,9 | |
56 | (47) | EVIN Štefan | 2001 | U19 | Cyklistická Tour | 2:32:44,0 | +8:45,4 | |
57 | (77) | MELIŠ Erik | 2002 | U19 | CK EPIC Dohňany | 2:32:54,7 | +8:56,1 | |
58 | (58) | ROVDER Erik | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 2:33:05,2 | +9:06,6 | |
59 | (54) | SIVOK Tomáš | 2004 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 2:33:26,0 | +9:27,4 | |
60 | (86) | JURÍK Martin | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:33:31,5 | +9:32,9 | |
61 | (48) | BEZDEDA Maroš | 2003 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 2:34:01,0 | +10:02,4 | |
62 | (44) | HAAS Christian | 2004 | U17 | CKM Poprad | 2:34:12,3 | +10:13,7 | |
63 | (31) | PADĚLEK Viktor | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 2:35:14,9 | +11:16,3 | |
64 | (5) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 2:35:24,9 | +11:26,3 | |
65 | (52) | KULHA Filip | 2004 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 2:35:45,6 | +11:47,0 | |
66 | (8) | JANKUNAS Osvaldas | 2002 | U19 | Kauno SM | 2:36:01,7 | +12:03,1 | |
67 | (95) | ĎURKO Lukáš | 2004 | U17 | CK Olympik Trnava | 2:36:07,2 | +12:08,6 | |
68 | (67) | ĎURIŠ Michal | 2003 | U17 | MCK - Nitra | 2:36:12,6 | +12:14,0 | |
69 | (14) | ILVES Arti | 2002 | U19 | Estonian national team | 2:36:16,6 | +12:18,0 | |
70 | (96) | MATEJKA Tobiáš | 2003 | U17 | CK Olympik Trnava | 2:36:44,8 | +12:46,2 | |
71 | (91) | BUCHEL Štefan | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 2:36:52,1 | +12:53,5 | |
72 | (71) | VAVŘINEK Dávid | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 2:37:21,1 | +13:22,5 | |
73 | (10) | ŽUKAUSKAS Arvydas | 2003 | U17 | Kauno SM | 2:37:40,9 | +13:42,3 | |
74 | (64) | KASZYCKI Kamil | 2001 | U19 | PROefekt Košice | 2:38:14,9 | +14:16,3 | |
75 | (32) | HYTYCH Matěj | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 2:40:21,8 | +16:23,2 | |
76 | (30) | KRUPKA Štěpán | 2003 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 2:40:53,1 | +16:54,5 | |
77 | (56) | LÁVEČKA Matúš | 2002 | U19 | CK Karpaty Smolenice | 2:40:57,4 | +16:58,8 | |
78 | (27) | DUMIĆ Jovan | 2002 | U19 | Serbia national team | 2:41:17,9 | +17:19,3 | |
79 | (25) | JOVANOV Stevan | 2001 | U19 | Serbia national team | 2:44:07,6 | +20:09,0 | |
(6) | KAŠAUSKAS Arminas | 2003 | U17 | Kauno SM | DNF | |||
(7) | PALIULIS Danielius | 2002 | U19 | Kauno SM | DNF | |||
(13) | KUPP Artur | 2002 | U19 | Estonian national team | DNF | |||
(15) | TIIRATS Johannes | 2003 | U17 | Estonian national team | DNF | |||
(34) | JANDOVA Veronika | 2001 | U19 | TJ Favorit Brno | DNF | |||
(42) | PIGA Tomáš | 2002 | U19 | CKM Poprad | DNF | |||
(49) | JANÍČEK Michal | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | DNF | |||
(63) | KASZYCKI Damián | 2004 | U17 | PROefekt Košice | DNF | |||
(66) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | U17 | PROefekt Košice | DNF | |||
(68) | ČULÁK Martin | 2002 | U19 | MCK - Nitra | DNF | |||
(72) | ĎURČÍK Radovan | 2004 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | DNF | |||
(82) | ONDRAŠEK Šimon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | DNF | |||
(84) | PRIVALINEC Matúš | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | DNF | |||
(88) | KUNIC Tomáš | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | DNF | |||
(94) | BRUYNSEELS Dries | 2001 | U19 | CK Dukla Bratislava | DNF |
1 | 2 | |||
---|---|---|---|---|
(21) | KAŽIS Daniels | 18:23,7 | 2:05:34,9 | 2:23:58,6 |
(18) | KRASTS Alekss | 18:40,4 | 2:05:32,8 | 2:24:13,2 |
(20) | RUBENIS Pauls | 18:57,9 | 2:05:37,0 | 2:24:34,9 |
(12) | TREIMUTH Henri | 18:12,9 | 2:07:32,9 | 2:25:45,8 |
(35) | BOUČEK Jakub | 18:23,7 | 2:07:32,8 | 2:25:56,5 |
(23) | ANDERSONS Roberts | 19:10,0 | 2:06:56,7 | 2:26:06,7 |
(11) | MIRZOJEV Artjom | 18:26,3 | 2:07:41,6 | 2:26:07,9 |
(73) | BANIAR Matúš | 18:33,0 | 2:07:40,3 | 2:26:13,3 |
(1) | MIKUTIS Aivaras | 18:40,8 | 2:07:37,2 | 2:26:18,0 |
(87) | LOHINSKÝ Filip | 18:40,6 | 2:07:38,9 | 2:26:19,5 |
(16) | MIHKELS Madis | 18:53,9 | 2:07:36,5 | 2:26:30,4 |
(2) | BITINAS Mantas | 18:59,3 | 2:07:35,4 | 2:26:34,7 |
(69) | STŘÍŽ Matyáš | 19:07,9 | 2:07:36,9 | 2:26:44,8 |
(26) | KOLAŠINAC Admir | 19:10,7 | 2:07:34,6 | 2:26:45,3 |
(45) | KOVÁČ Samuel | 19:19,7 | 2:07:37,1 | 2:26:56,8 |
(83) | PATAY Adrian | 19:16,2 | 2:07:41,2 | 2:26:57,4 |
(81) | NAGY Simon | 19:40,8 | 2:07:31,6 | 2:27:12,4 |
(79) | KRAMARČÍK Pavol | 19:40,2 | 2:07:33,7 | 2:27:13,9 |
(40) | BREDLER Matyáš | 20:16,0 | 2:06:58,7 | 2:27:14,7 |
(41) | HORULKO Vladyslav | 19:43,1 | 2:07:38,2 | 2:27:21,3 |
(59) | MERTA Filip | 19:48,0 | 2:07:42,7 | 2:27:30,7 |
(51) | VAVRINEC Vladimír | 20:00,3 | 2:07:33,7 | 2:27:34,0 |
(92) | PILIARKIN Timotej | 19:58,1 | 2:07:37,2 | 2:27:35,3 |
(62) | HELCMANOVSKÝ Daniel | 19:50,2 | 2:07:46,1 | 2:27:36,3 |
(37) | NOVÁK Pavel | 19:48,0 | 2:07:49,5 | 2:27:37,5 |
(70) | SVRČEK Martin | 19:57,0 | 2:07:43,4 | 2:27:40,4 |
(24) | CATOVIĆ Nermin | 20:03,3 | 2:07:38,2 | 2:27:41,5 |
(50) | VANČO Tobias | 20:06,9 | 2:07:35,8 | 2:27:42,7 |
(39) | ČEKAL Josef | 20:53,3 | 2:06:57,1 | 2:27:50,4 |
(22) | BELOHVOŠČIKS Kristians | 20:13,7 | 2:07:38,5 | 2:27:52,2 |
(3) | ŠAVELSKIS Paulius | 20:11,0 | 2:07:41,9 | 2:27:52,9 |
(46) | ANDRAŠKO Peter | 20:10,9 | 2:07:42,2 | 2:27:53,1 |
(93) | ADAMOV Jakub | 20:06,9 | 2:07:46,8 | 2:27:53,7 |
(17) | BINOVSKIS Bruno | 20:15,8 | 2:07:38,7 | 2:27:54,5 |
(4) | DIRMANTAS Rokas | 20:02,8 | 2:07:52,7 | 2:27:55,5 |
(38) | KOPELENT Dsavid | 20:19,6 | 2:07:38,5 | 2:27:58,1 |
(28) | DIMIĆ Jovan | 20:31,1 | 2:07:36,9 | 2:28:08,0 |
(60) | BARCÍK Jakub | 20:31,5 | 2:07:40,0 | 2:28:11,5 |
(74) | UNGVARSKÝ Lukáš | 20:38,6 | 2:07:34,5 | 2:28:13,1 |
(36) | OTTA Josef | 20:21,7 | 2:07:53,3 | 2:28:15,0 |
(90) | FROLEK Ladislav | 20:26,2 | 2:08:08,8 | 2:28:35,0 |
(78) | HRTÁNEK Martin | 20:56,8 | 2:07:46,7 | 2:28:43,5 |
(9) | IVANOVAS Olegas | 21:05,2 | 2:07:48,0 | 2:28:53,2 |
(75) | VLČÁK Jakub | 21:19,2 | 2:07:50,6 | 2:29:09,8 |
(43) | PIGA Matej | 20:15,7 | 2:09:06,6 | 2:29:22,3 |
(55) | BOROVSKÝ Nikolas | 21:26,7 | 2:07:58,7 | 2:29:25,4 |
(53) | VRBIK Adam | 22:01,3 | 2:07:40,2 | 2:29:41,5 |
(76) | KAMENSKÝ Tomáš | 22:05,5 | 2:07:53,3 | 2:29:58,8 |
(61) | HOZA Denis | 21:52,3 | 2:08:24,8 | 2:30:17,1 |
(80) | NAGY Róbert | 20:44,6 | 2:09:51,3 | 2:30:35,9 |
(33) | JANÍČEK Jakub | 21:17,7 | 2:09:56,2 | 2:31:13,9 |
(57) | BRÁZDOVIČ Richard | 22:06,0 | 2:09:51,9 | 2:31:57,9 |
(85) | TUKA Samuel | 21:51,8 | 2:10:07,6 | 2:31:59,4 |
(19) | SMILGA Kärlis | 20:27,0 | 2:11:46,7 | 2:32:13,7 |
(29) | LUKEŠ Jan | 21:32,0 | 2:10:44,5 | 2:32:16,5 |
(47) | EVIN Štefan | 20:39,2 | 2:12:04,8 | 2:32:44,0 |
(77) | MELIŠ Erik | 20:54,8 | 2:11:59,9 | 2:32:54,7 |
(58) | ROVDER Erik | 20:54,5 | 2:12:10,7 | 2:33:05,2 |
(54) | SIVOK Tomáš | 19:10,7 | 2:14:15,3 | 2:33:26,0 |
(86) | JURÍK Martin | 21:31,4 | 2:12:00,1 | 2:33:31,5 |
(48) | BEZDEDA Maroš | 22:12,6 | 2:11:48,4 | 2:34:01,0 |
(44) | HAAS Christian | 22:10,1 | 2:12:02,2 | 2:34:12,3 |
(31) | PADĚLEK Viktor | 20:30,2 | 2:14:44,7 | 2:35:14,9 |
(5) | KUBELSKAS Gediminas | 21:14,2 | 2:14:10,7 | 2:35:24,9 |
(52) | KULHA Filip | 21:30,4 | 2:14:15,2 | 2:35:45,6 |
(8) | JANKUNAS Osvaldas | 22:01,5 | 2:14:00,2 | 2:36:01,7 |
(95) | ĎURKO Lukáš | 21:51,0 | 2:14:16,2 | 2:36:07,2 |
(67) | ĎURIŠ Michal | 22:10,3 | 2:14:02,3 | 2:36:12,6 |
(14) | ILVES Arti | 20:23,9 | 2:15:52,7 | 2:36:16,6 |
(96) | MATEJKA Tobiáš | 22:35,7 | 2:14:09,1 | 2:36:44,8 |
(91) | BUCHEL Štefan | 22:37,3 | 2:14:14,8 | 2:36:52,1 |
(71) | VAVŘINEK Dávid | 22:16,8 | 2:15:04,3 | 2:37:21,1 |
(10) | ŽUKAUSKAS Arvydas | 21:39,6 | 2:16:01,3 | 2:37:40,9 |
(64) | KASZYCKI Kamil | 22:15,0 | 2:15:59,9 | 2:38:14,9 |
(32) | HYTYCH Matěj | 24:21,5 | 2:16:00,3 | 2:40:21,8 |
(30) | KRUPKA Štěpán | 21:56,9 | 2:18:56,2 | 2:40:53,1 |
(56) | LÁVEČKA Matúš | 21:54,7 | 2:19:02,7 | 2:40:57,4 |
(27) | DUMIĆ Jovan | 31:37,9 | 2:09:40,0 | 2:41:17,9 |
(25) | JOVANOV Stevan | 37:10,5 | 2:06:57,1 | 2:44:07,6 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.