150m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 21,64 | +0,8 | ČERNÁKOVÁ Valentína | BŠK Banská Bystrica | SVK | 01.05.2019 | Dubnica nad Váhom |
NR | 18,51 | +1,8 | POLYÁKOVÁ Sára | AK Slávia UK Bratislava | SVK | 25.05.2014 | Bratislava |
Líder | 17,00 | Atletický klub ZZO Čadca | SVK | 01.05.2019 | Banská Bystrica |
50 | 12.05.2019 13:30
Bodovanie po 12 disciplínach | |
---|---|
Atletický klub ZZO Čadca | 109 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 83 |
Atletický klub ZTS Martin | 66 |
MŠk Žiar nad Hronom | 59 |
AO Olympia Považská Bystrica | 52 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 51 |
AK Mostáreň Brezno | 33 |
AK Danica Zvolen | 30 |
Atletický oddiel Žilina | 30 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 27 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 24 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 22 |
TJ Orava Dolný Kubín | 17 |
BŠK Banská Bystrica | 15,5 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 9 |
TJ A FbO Nižná nad Oravou | 6,5 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 13:30
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROTÁKOVÁ Petra | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 19,70 | SB | 11 | |
2 | HOLEKOVÁ Karolína | 2004 | BŠK Banská Bystrica | 20,77 | SB | 8 | |
3 | JANIČKOVA Katarína | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 20,89 | SB | 7 | |
4 | ŠMEHÍLOVÁ Sára | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 21,16 | SB | 6 | |
5 | UHLIAROVÁ Dominika | 2004 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 21,24 | PB | 5 | |
6 | PENIČKOVÁ Paulína | 2005 | AK Danica Zvolen | 21,29 | 4 | ||
7 | ČERNÁKOVÁ Valentína | 2007 | BŠK Banská Bystrica | 21,78 | |||
8 | MALÍKOVÁ Magdalena | 2006 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 22,58 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 13:32
-0,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HUDECOVÁ Emma | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 21,53 | PB | 3 | |
2 | ONDRIČKOVÁ Viktória | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 21,60 | PB | 1 | |
3 | ŠUHAJDOVÁ Lenka | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 21,77 | PB | ||
4 | HORECKÁ Lea | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 21,98 | PB | ||
5 | DUHÁČKOVÁ Alexandra | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 22,12 | |||
6 | VLČKOVÁ Michaela | 2006 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 22,18 | PB | ||
7 | ĎURIŠOVÁ Petra | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 22,31 | |||
8 | MAGNEROVÁ Petra | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 22,61 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 13:34
-1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZURUŠOVÁ Nina | 2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 22,27 | SB | |
2 | SOBOLOVÁ Viktória | 2004 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 22,44 | PB | |
3 | AYDIN Dajana Mary | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 22,58 | PB | |
4 | RUCKSCHLOSSOVÁ Natália | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 23,50 | PB | |
5 | POHANČANÍKOVÁ Martina | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 23,83 | SB | |
6 | KUČERÁKOVÁ Kristína | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 24,59 | PB | |
DRABINOVÁ Tamara | 2007 | Atletický klub ZZO Čadca | DNS | |||
VOZÁROVÁ Klára | 2006 | AK Mostáreň Brezno | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 13:36
+0,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATHÉOVÁ Adriana | 2005 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 20,51 | PB | 9 | ||
2 | BÁTORYOVÁ Karin | 2004 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 21,56 | 2 | |||
3 | GARGULÁKOVÁ Alžbeta | 2006 | AK mesta Zvolen | 22,19 | MS | |||
4 | MARTINČEKOVÁ Emma | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 22,23 | PB | |||
5 | BARANKOVÁ Tamara | 2006 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 22,75 | ||||
6 | VOŠTINÁROVÁ Sofia | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 24,91 | PB | |||
PAPICSKASOVÁ Ema | 2005 | ŠK Juventa Žilina | DNS | |||||
NOVOTNÁ Zuzana | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 13:38
+0,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | DAŇOVÁ Petra | 2004 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | 22,07 | ||
2 | GOTTWALDOVÁ Sofia | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 23,64 | ||
3 | DREVENÁKOVÁ Klára | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 24,48 | ||
4 | PRÍLEPKOVÁ Ema | 2005 | TJ Orava Dolný Kubín | 24,91 | PB | |
5 | JANKOVIČOVÁ Sofia | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 25,48 | PB | |
6 | BRIŠOVÁ Terézia | 2005 | ŠK Juventa Žilina | 26,23 | ||
7 | HUBOVÁ Natália | 2005 | TJ Orava Dolný Kubín | 26,31 | ||
8 | CINGELOVÁ Alexandra | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 28,20 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 13:40
-1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TURIČÍKOVÁ Mária | 2003 | AO Olympia Považská Bystrica | 20,26 | MS | |
2 | MAČŇÁKOVÁ Sára | 2005 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | 22,41 | ||
3 | SALÁŠKOVÁ Dorothea | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 23,00 | ||
4 | KAŠČÁKOVÁ Diana | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 23,11 | ||
5 | SKYBIKOVÁ Aneta | 2006 | Atletický klub ZZO Čadca | 23,36 | ||
6 | RAČKOVÁ Petra | 2005 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 23,58 | ||
7 | MAJTÁNOVÁ Marína Anna | 2005 | ŠK Juventa Žilina | 26,23 | ||
RUCKSCHLOSSOVÁ Karin | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
2 | 12.05.2019 13:42
-1,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZÁPOTOČNÁ Lenka | 2005 | TJ Orava Dolný Kubín | 22,53 | |
2 | VISOLAJSKÁ Vivien | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 24,59 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.