60m - Starší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 8,78 | -1,0 | MARETTA Róbert | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 08.05.2019 | Banská Bystrica |
NR | 7,06 | +1,6 | ŽILAVÝ Marcel | Atletický klub AC Malacky | SVK | 19.09.2015 | Dubnica nad Váhom |
22 | 14.05.2019 09:40
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠTEFANEC Peter | 2004 | ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | 7,84 | q | 58 | |
2 | VESELÝ Andrej | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 7,90 | q | 58 | |
3 | BAČA Lukáš | 2004 | ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | 7,98 | q | 55 | |
4 | CÍBIK Andrej Peter | 2003 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 8,18 | q | 50 | |
5 | GÁLIK Jakub | 2003 | ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 8,20 | q | 50 | |
6 | TOMAN Samuel | 2003 | ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské | 8,30 | q | 47 | |
7 | BIELIK Michal | 2003 | ZŠ s MŠ Košeca | 8,50 | 43 | ||
8 | JAKÚBEK Martin | 2003 | ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | 8,51 | |||
9 | PÚČEK Sebastián | 2005 | ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 8,53 | 41 | ||
10 | ŽILKA Patrik | 2003 | ZŠ s MŠ Košeca | 8,72 | 37 | ||
11 | SEIFERT Igor | 2005 | ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad Váhom | 8,86 | 35 | ||
12 | VAVRUŠ Marek | 2004 | ZŠ s MŠ Bolešov | 9,04 | 32 | ||
13 | TEPLIČKA Martin | 2003 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,06 | 32 | ||
14 | MARTOŠ Martin | 2004 | ZŠ s MŠ Košeca | 9,07 | |||
15 | HABŠUDA Patrik | 2005 | ZŠ s MŠ Bolešov | 9,12 | 31 | ||
=16 | ŠIMKO Timur | 2006 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,16 | |||
=16 | LACHER Lukáš | 2003 | ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad Váhom | 9,16 | 31 | ||
18 | LACHER Tobias | 2005 | ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad Váhom | 9,29 | 29 | ||
19 | POLJAK Lukáš | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 9,60 | 26 | ||
20 | OBERT Samuel | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 10,04 | |||
21 | PREKOP Ľubomír | 2004 | ZŠ Ladce | 10,05 | 20 | ||
22 | REPKA Jakub | 2008 | ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad Váhom | 10,54 |
Bodovanie po 4 disciplínach | |
---|---|
ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | 394 |
ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 310 |
ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 303 |
ZŠ s MŠ Košeca | 300 |
SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 256 |
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské | 232 |
ZŠ s MŠ Bolešov | 215 |
ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad Váhom | 176 |
ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad Váhom | 35 |
ZŠ Ladce | 20 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 14.05.2019 09:40
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAČA Lukáš | 2004 | ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | 7,98 | q | 55 | |
2 | CÍBIK Andrej Peter | 2003 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 8,18 | q | 50 | |
3 | GÁLIK Jakub | 2003 | ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 8,20 | q | 50 | |
4 | BIELIK Michal | 2003 | ZŠ s MŠ Košeca | 8,50 | 43 | ||
5 | JAKÚBEK Martin | 2003 | ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | 8,51 | |||
6 | HABŠUDA Patrik | 2005 | ZŠ s MŠ Bolešov | 9,12 | 31 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 14.05.2019 09:42
+0,8 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARTOŠ Martin | 2004 | ZŠ s MŠ Košeca | 9,07 | ||
2 | LACHER Lukáš | 2003 | ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad Váhom | 9,16 | 31 | |
3 | LACHER Tobias | 2005 | ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad Váhom | 9,29 | 29 | |
4 | POLJAK Lukáš | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 9,60 | 26 | |
5 | OBERT Samuel | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 10,04 | ||
6 | PREKOP Ľubomír | 2004 | ZŠ Ladce | 10,05 | 20 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 14.05.2019 09:44
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠTEFANEC Peter | 2004 | ZŠ s MŠ C I Dubnica nad Váhom | 7,84 | q | 58 | |
2 | PÚČEK Sebastián | 2005 | ZŠ J. Kráľa Nová Dubnica | 8,53 | 41 | ||
3 | SEIFERT Igor | 2005 | ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad Váhom | 8,86 | 35 | ||
4 | TEPLIČKA Martin | 2003 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,06 | 32 | ||
5 | ŠIMKO Timur | 2006 | SŠ sv. J. Bosca Nová Dubnica | 9,16 | |||
6 | REPKA Jakub | 2008 | ZŠ s MŠ sv. D.Savia Dubnica nad Váhom | 10,54 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 14.05.2019 09:46
+0,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VESELÝ Andrej | 2003 | ZŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 7,90 | q | 58 | |
2 | TOMAN Samuel | 2003 | ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské | 8,30 | q | 47 | |
3 | ŽILKA Patrik | 2003 | ZŠ s MŠ Košeca | 8,72 | 37 | ||
4 | VAVRUŠ Marek | 2004 | ZŠ s MŠ Bolešov | 9,04 | 32 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.