Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Žiaci-B (12-13) | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 600,00 | KOVÁČ Ján | Klub biatlonu Predajná | SVK | 05.03.2022 | Osrblie |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
14 | 12.03.2022 13:14
LL
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Čas | Pen. | Streľba | Výkon | Odstup | Body | Trieda | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (137) | KOVÁČ Ján | 2009 | Klub biatlonu Predajná | 10:56,5 | 1 0 | 10:56,5 | 100,00 | I | |||
2 | (133) | KOTUĽA Kamil | 2009 | KB Čadca - Skalité | 11:21,7 | 1 0 | 11:21,7 | +25,2 | 96,17 | I | ||
3 | (140) | JIRMER Gregor | 2010 | KB Valaská - Osrblie | 12:53,7 | 1 0 | 12:53,7 | +1:57,2 | 82,15 | II | ||
4 | (144) | PANČÍK Maroš | 2009 | KB Čierny Balog | 13:26,7 | 0 2 | 13:26,7 | +2:30,2 | 77,12 | III | ||
5 | (143) | GARAJ Jakub | 2009 | ŠK Biathlon Mania | 13:41,8 | 2 0 | 13:41,8 | +2:45,3 | 74,83 | III | ||
6 | (132) | ŠTRBA Maxim | 2009 | ŠK Biathlon Mania | 13:46,0 | 1 1 | 13:46,0 | +2:49,5 | 74,19 | III | ||
7 | (136) | ŠUHAJDA Tomáš | 2009 | Klub biatlonu Predajná | 13:02,3 | +1:00,0 | 3 4/3 | 14:02,3 | +3:05,8 | 71,70 | III | |
8 | (134) | DORNIAK Kevin | 2010 | Fan klub biatlonu | 14:04,7 | 1 2 | 14:04,7 | +3:08,2 | 71,34 | III | ||
9 | (145) | JARGAN Matej | 2010 | KB Valaská - Osrblie | 14:51,1 | 1 1 | 14:51,1 | +3:54,6 | 64,26 | |||
10 | (139) | JANOŠTIAK Ján | 2009 | KB Čierny Balog | 15:13,5 | 4 4 | 15:13,5 | +4:17,0 | 60,85 | |||
11 | (141) | HUSÁR Samuel | 2009 | Klub biatlonu a triatlonu Spiš | 15:55,7 | 3 4 | 15:55,7 | +4:59,2 | 54,43 | |||
12 | (135) | BENKO Šimon | 2010 | Športový klub polície Žilina | 16:50,1 | 0 2 | 16:50,1 | +5:53,6 | 46,13 | |||
13 | (138) | JAKAB Gregor | 2009 | KB Valaská - Osrblie | 16:27,1 | +5:00,0 | 5 1 | 21:27,1 | +10:30,6 | 3,95 | ||
(142) | HAĽÁK Dominik | 2009 | KB Magnezit Revúca | DNS | DNS |
ST1 | # | ST2 | # | 1,5 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (137) | KOVÁČ Ján | 10:56,5 | 1. | ||||
2 | (133) | KOTUĽA Kamil | 11:21,7 | 2. | ||||
3 | (140) | JIRMER Gregor | 12:53,7 | 3. | ||||
4 | (144) | PANČÍK Maroš | 13:26,7 | 5. | ||||
5 | (143) | GARAJ Jakub | 13:41,8 | 6. | ||||
6 | (132) | ŠTRBA Maxim | 13:46,0 | 7. | ||||
7 | (136) | ŠUHAJDA Tomáš | 13:02,3 | 4. | ||||
8 | (134) | DORNIAK Kevin | 14:04,7 | 8. | ||||
9 | (145) | JARGAN Matej | 14:51,1 | 9. | ||||
10 | (139) | JANOŠTIAK Ján | 15:13,5 | 10. | ||||
11 | (141) | HUSÁR Samuel | 15:55,7 | 11. | ||||
12 | (135) | BENKO Šimon | 16:50,1 | 13. | ||||
13 | (138) | JAKAB Gregor | 16:27,1 | 12. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.