PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:00
1 | (21) | BABIC Adam | 2014 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová | ||||||
2 | (17) | FIANTA Félix | 2014 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | ||||||
3 | (18) | FARŠTIAK Miloš | 2015 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
4 | (33) | CAPULIAK Beňadik | 2014 | Atletický klub Krupina |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:02
1 | (66) | FORGÁČ Matias | 2014 | AC Stavbár Nitra | ||||||
2 | (36) | RAŠNER Maxim | 2014 | Atletický klub Krupina | ||||||
3 | (64) | ĎURIŠ Tobias | 2015 | AC Stavbár Nitra | ||||||
4 | (79) | KOŠARIŠŤAN Adam | 2014 | AC Stavbár Nitra |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:04
1 | (94) | SCHÖN Sebastian | 2015 | AC Stavbár Nitra | ||||||
2 | (80) | KOŠECKÝ Tomáš | 2014 | AC Stavbár Nitra | ||||||
3 | (87) | MAXINČÁK Daniel | 2015 | AC Stavbár Nitra | ||||||
4 | (105) | HUDEC Jorik | 2015 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:06
1 | (115) | ZIMAN Erik | 2014 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa | ||||||
2 | (106) | JAVORNÍK Jakub | 2014 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa | ||||||
3 | (108) | JURÁŠIK Jakub | 2015 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa | ||||||
4 | (123) | KLAPAL Simeon | 2014 | Atletický oddiel Partizánske |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:08
1 | (175) | MAJER Rastislav | 2015 | ZŠ A.Sládkoviča Sliač | ||||||
2 | (131) | ROTTER Valter | 2014 | Atletický oddiel Partizánske | ||||||
3 | (147) | SNOPKO Šimon | 2014 | ZŠ s MŠ Lutila | ||||||
4 | (218) | CHMELO Šimon | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:10
1 | (240) | LAUKO Tomáš | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (221) | IVAN Michal | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (238) | KÚTIK Adrián | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (254) | NAGY Martin | 2014 | MŠk Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:12
1 | (322) | ZIMAN Samuel | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (305) | TURČAN Tobias | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (318) | VVONG Dalibor | 2015 | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (333) | SÝKORA Dávid | 2014 | Atletická akadémia Žilina |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:14
1 | (358) | MIKUŠ Samuel | 2015 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (349) | KOLLÁR Dávid | 2015 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (352) | KOŠTA Juraj | 2015 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (362) | PÁLENÍK Šimon | 2015 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:16
1 | (388) | GAŠPARÍK David | 2014 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | ||||||
2 | (385) | BIRO Matias | 2015 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | ||||||
3 | (386) | DANKO Martin | 2014 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | ||||||
4 | (391) | HRIŇO Lukáš | 2014 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:18
1 | (395) | HARMAN Samuel | 2015 | Ham-runs | ||||||
2 | (392) | KALISKÝ Lesan | 2014 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | ||||||
3 | (393) | ŠVANTNER Matias | 2015 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | ||||||
4 | (398) | BELANIK Alex | 2015 | ŠK Juventa Žilina (SKJZA) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:20
1 | (421) | JANČOK Jakub | 2015 | ZŠ A. Kmeťa Žarnovica | ||||||
2 | (406) | PALKO Tobias | 2015 | ŠK Juventa Žilina (SKJZA) | ||||||
3 | (416) | GAJDOŠ Matej | 2015 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa | ||||||
4 | (425) | PÁN Branislav | 2015 | ZŠ A. Kmeťa Žarnovica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:22
1 | (432) | PILIAR Maroš | 2015 | ZŠ A.Sládkoviča Sliač | ||||||
2 | (427) | RAJNOHA Richard | 2014 | ZŠ A. Kmeťa Žarnovica | ||||||
3 | (428) | SITÁR Matias | 2015 | ZŠ A. Kmeťa Žarnovica | ||||||
4 | (440) | ŠVEC Tobias | 2014 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:24
1 | (449) | VRBAN Eliáš | 2014 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (441) | HRMO Šimon | 2014 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (442) | KANINA Tobias | 2014 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (458) | DEBNÁRIK Jakub | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:26
1 | (474) | KRAJČÍK Marko | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (459) | DEMETER Dominik | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (472) | KAPUSTA Jakub | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (478) | MAREK Dávid | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:28
1 | (485) | OKOYEOCHA Hugo | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (481) | MIŠKOVSKÝ Peter | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (482) | MOJŽIŠKA Matej | 2015 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (489) | PRIPKO Michael | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:30
1 | (499) | TRUSKA Damián | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (492) | RÓŽA Jozef | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (498) | TÓTH Patrik | 2014 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (503) | BENIAK Boris | 2015 | ZŠ s MŠ Lutila |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:32
1 | (509) | SMATANIK | 2014 | ZŠ Komenského Námestovo | ||||||
2 | (505) | FILIČKO | 2014 | ZŠ Komenského Námestovo | ||||||
3 | (506) | MACALA | 2014 | ZŠ Komenského Námestovo | ||||||
4 | (510) | VRABEĽ | 2014 | ZŠ Komenského Námestovo |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:34
1 | (531) | ŽIGO Filip | 2014 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | ||||||
2 | (513) | ŠTEFANIČIAK Tomáš | 2014 | ZŠ Komenského Námestovo | ||||||
3 | (523) | KURIC Samuel | 2014 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | ||||||
4 | (556) | FÁBRY Tomáš | 2014 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 19.05.2023 09:36
1 | (562) | KOŠTA Adam | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (557) | FÁRA Richard | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (572) | SOUSTRUŽNÍK Oliver | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:38
1 | (580) | VÝBOH Tomáš | 2014 | ZŠ Vyhne | ||||||
2 | (578) | PRAMUKA Lukáš | 2014 | ZŠ Vyhne | ||||||
3 | (579) | VARSA Simon | 2014 | ZŠ Vyhne | ||||||
4 | (583) | ANDRAŠOVSKÝ Michal | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:40
1 | (591) | KAMENSKÝ Lukáš | 2014 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
2 | (587) | KRAUS Richard | 2015 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
3 | (589) | KRČMÁRIK Viktor | 2014 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | ||||||
4 | (334) | ŠARAY Filip | 2014 | Atletická akadémia Žilina |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 19.05.2023 09:00
1 | (152) | OLEXA Richard | 2014 | Atletika Stará Turá | ||||||
2 | (153) | SETNICKÝ Sebastián | 2015 | Atletika Stará Turá | ||||||
3 | (150) | KAŇO Matias Lukáš | 2015 | Atletika Stará Turá | ||||||
4 | (149) | HALINÁR Michal | 2014 | Atletika Stará Turá |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.