78 | 19.05.2023 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (34) | CAPULIAK Damián | 2012 | Atletický klub Krupina | 47,28 | |
2 | (154) | BAČÍK Ondrej | 2013 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 50,51 | |
3 | (403) | KRUTOŠÍK Michal | 2012 | ŠK Juventa Žilina (SKJZA) | 50,80 | |
4 | (369) | HAMRAN Adam | 2012 | Ham-runs | 52,21 | |
5 | (592) | KOŠTA Lukáš | 2012 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 52,94 | |
6 | (68) | GIERTL Lukáš | 2012 | AC Stavbár Nitra | 53,26 | |
7 | (4) | CABAN Viktor | 2012 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 53,32 | |
8 | (111) | MÁNIK René | 2013 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa | 53,35 | |
9 | (163) | DETVAI Adam | 2013 | AK Danica Zvolen | 53,59 | |
10 | (11) | RYBÁR Július | 2012 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 53,65 | |
11 | (394) | ŠVANTNER Sebastián | 2012 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | 54,43 | |
12 | (518) | BOHÁČIK Adam | 2013 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 54,62 | |
13 | (165) | HANZEL Matúš | 2012 | AK Danica Zvolen | 54,64 | |
14 | (532) | KRNÁČ Matúš | 2012 | ZŠ M.R.Štefánika | 55,69 | |
15 | (13) | TORE Filip | 2013 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 55,90 | |
16 | (405) | MACHLICA Marek | 2013 | ŠK Juventa Žilina (SKJZA) | 55,98 | |
17 | (439) | ĎURIŠ Matej | 2012 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | 56,35 | |
18 | (52) | STRAKA Samuel | 2013 | AO TJ Spartak Myjava | 56,54 | |
19 | (412) | RISZDORFER Ladislav Noah | 2013 | ZS Pohranicna Komarno | 56,63 | |
20 | (167) | CHOVAN Matej | 2013 | AK Danica Zvolen | 56,65 | |
21 | (517) | BABINSKÝ Roman | 2012 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 56,66 | |
22 | (529) | ŠTETKA Jaroslav | 2012 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 56,89 | |
23 | (105) | HUDEC Roderik | 2013 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa | 56,92 | |
24 | (22) | FRANEK Filip | 2013 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová | 57,15 | |
25 | (67) | GABULA Michal | 2012 | AC Stavbár Nitra | 57,37 | |
26 | (476) | KUCHTA Samuel | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 57,80 | |
27 | (347) | JAŠKO Martin | 2013 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 57,92 | |
28 | (35) | KRČMÁRIK Martin | 2012 | Atletický klub Krupina | 58,31 | |
29 | (82) | KUCZERA Maxim | 2012 | AC Stavbár Nitra | 58,44 | |
30 | (491) | ROŠKO Kristián | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 58,49 | |
31 | (497) | TEŠOVIČ Filip | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 58,51 | |
32 | (342) | BUČKO Mathias | 2013 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 58,78 | |
33 | (402) | KEKELY Richard | 2013 | ŠK Juventa Žilina (SKJZA) | 59,07 | |
34 | (324) | BARTOŠ Eduard | 2013 | Atletická akadémia Žilina | 59,86 | |
35 | (9) | PAĽO Martin | 2013 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 1:00,51 | |
36 | (477) | MALIŠ Samuel | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:01,27 | |
37 | (325) | DURČAN Lukáš | 2012 | Atletická akadémia Žilina | 1:01,44 | |
38 | (337) | VRÁBEL Viliam | 2013 | Atletická akadémia Žilina | 1:02,05 | |
39 | (574) | ŽILKA Daniel | 2013 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 1:02,08 | |
40 | (74) | CHALUS Juraj | 2012 | AC Stavbár Nitra | 1:02,25 | |
41 | (160) | KOPECKÝ Matej | 2012 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 1:02,76 | |
42 | (460) | FIALKA Julián | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:03,62 | |
43 | (543) | ŽŇAVA Martin | 2013 | ZŠ s MŠ Lutila | 1:03,81 | |
44 | (101) | ŽÁKOVIČ Sebastian | 2012 | AC Stavbár Nitra | 1:03,86 | |
45 | (331) | PETRO Boris | 2013 | Atletická akadémia Žilina | 1:04,31 | |
46 | (301) | TAPFER Adam | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | 1:04,61 | |
47 | (514) | VOJTECHOVSKÝ Noel | 2012 | ZŠ Komenského Námestovo | 1:04,73 | |
48 | (345) | DORKO Jakub | 2012 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 1:04,89 | |
49 | (197) | DEBNÁR Samuel | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | 1:05,02 | |
50 | (92) | POLÁČEK Peter | 2013 | AC Stavbár Nitra | 1:05,04 | |
51 | (483) | MOJŽIŠKA Šimon | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:05,56 | |
52 | (355) | LUKÁČ Peter | 2012 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 1:05,93 | |
53 | (494) | STUPÁR Samuel | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:06,13 | |
54 | (511) | PJENTEK Marko | 2012 | ZŠ Komenského Námestovo | 1:06,26 | |
55 | (151) | KAŇO Maxim Igor | 2013 | Atletika Stará Turá | 1:06,58 | |
56 | (429) | ŠTRBA Dominik | 2012 | ZŠ A. Kmeťa Žarnovica | 1:06,98 | |
57 | (559) | HÚŠŤAVA Samuel | 2012 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 1:07,16 | |
58 | (500) | URBLÍK Adam | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:07,27 | |
59 | (490) | RAJČAN Martin | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:07,77 | |
60 | (343) | BUDINSKÝ Šimon | 2013 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 1:08,41 | |
61 | (567) | ROZINAY Oliver | 2013 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 1:10,35 | |
62 | (495) | ŠÁNDOR Marcel | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,76 | |
63 | (469) | JANEK Vratko | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,89 | |
64 | (81) | KRAMÁR Simon | 2012 | AC Stavbár Nitra | 1:10,99 | |
65 | (501) | VANKO Matúš | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:12,01 | |
66 | (443) | MRÁZ Tadeáš | 2013 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | 1:13,74 | |
67 | (452) | BEŇO Tomáš | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:14,62 | |
68 | (351) | KOŠTA Jakub | 2012 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 1:15,06 | |
69 | (413) | BARTFAY Bruno | 2013 | ZŠ A. Kmeťa Žarnovica | 1:15,70 | |
70 | (502) | ZÁBAVÍK Samuel | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:19,79 | |
71 | (566) | ROZINAY Hugo | 2013 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 1:20,34 | |
72 | (259) | ONDRÍK Pavol | 2013 | MŠk Žiar nad Hronom | 1:21,25 | |
73 | (451) | BASHINSKYI Ihor | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:21,60 | |
74 | (239) | KÚTIK Kristián | 2013 | MŠk Žiar nad Hronom | 1:28,43 | |
(340) | OPOLCER Patrik | 2012 | Cirkevná škola Malacky | DNS | ||
(533) | SCHVEIGERT Matúš | 2012 | ZŠ M.R.Štefánika | DNS | ||
(534) | HÖNSCH Samuel | 2013 | ZŠ Okružná Michalovce | DNS | ||
(158) | PALÁŠTHY Lukáš | 2012 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (4) | CABAN Viktor | 2012 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 53,32 | |
2 | (11) | RYBÁR Július | 2012 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 53,65 | |
3 | (13) | TORE Filip | 2013 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 55,90 | |
4 | (9) | PAĽO Martin | 2013 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 1:00,51 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (34) | CAPULIAK Damián | 2012 | Atletický klub Krupina | 47,28 | |
2 | (52) | STRAKA Samuel | 2013 | AO TJ Spartak Myjava | 56,54 | |
3 | (22) | FRANEK Filip | 2013 | Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová | 57,15 | |
4 | (35) | KRČMÁRIK Martin | 2012 | Atletický klub Krupina | 58,31 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (68) | GIERTL Lukáš | 2012 | AC Stavbár Nitra | 53,26 | |
2 | (67) | GABULA Michal | 2012 | AC Stavbár Nitra | 57,37 | |
3 | (74) | CHALUS Juraj | 2012 | AC Stavbár Nitra | 1:02,25 | |
4 | (81) | KRAMÁR Simon | 2012 | AC Stavbár Nitra | 1:10,99 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (105) | HUDEC Roderik | 2013 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa | 56,92 | |
2 | (82) | KUCZERA Maxim | 2012 | AC Stavbár Nitra | 58,44 | |
3 | (101) | ŽÁKOVIČ Sebastian | 2012 | AC Stavbár Nitra | 1:03,86 | |
4 | (92) | POLÁČEK Peter | 2013 | AC Stavbár Nitra | 1:05,04 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (154) | BAČÍK Ondrej | 2013 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 50,51 | |
2 | (111) | MÁNIK René | 2013 | O.z. pri CVČ - Centráčik Nová Baňa | 53,35 | |
3 | (151) | KAŇO Maxim Igor | 2013 | Atletika Stará Turá | 1:06,58 | |
(158) | PALÁŠTHY Lukáš | 2012 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (163) | DETVAI Adam | 2013 | AK Danica Zvolen | 53,59 | |
2 | (165) | HANZEL Matúš | 2012 | AK Danica Zvolen | 54,64 | |
3 | (167) | CHOVAN Matej | 2013 | AK Danica Zvolen | 56,65 | |
4 | (160) | KOPECKÝ Matej | 2012 | Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 1:02,76 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (301) | TAPFER Adam | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | 1:04,61 | |
2 | (197) | DEBNÁR Samuel | 2012 | MŠk Žiar nad Hronom | 1:05,02 | |
3 | (259) | ONDRÍK Pavol | 2013 | MŠk Žiar nad Hronom | 1:21,25 | |
4 | (239) | KÚTIK Kristián | 2013 | MŠk Žiar nad Hronom | 1:28,43 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (324) | BARTOŠ Eduard | 2013 | Atletická akadémia Žilina | 59,86 | |
2 | (325) | DURČAN Lukáš | 2012 | Atletická akadémia Žilina | 1:01,44 | |
3 | (337) | VRÁBEL Viliam | 2013 | Atletická akadémia Žilina | 1:02,05 | |
4 | (331) | PETRO Boris | 2013 | Atletická akadémia Žilina | 1:04,31 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (342) | BUČKO Mathias | 2013 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 58,78 | |
2 | (345) | DORKO Jakub | 2012 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 1:04,89 | |
3 | (343) | BUDINSKÝ Šimon | 2013 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 1:08,41 | |
(340) | OPOLCER Patrik | 2012 | Cirkevná škola Malacky | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:18
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (369) | HAMRAN Adam | 2012 | Ham-runs | 52,21 | |
2 | (347) | JAŠKO Martin | 2013 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 57,92 | |
3 | (355) | LUKÁČ Peter | 2012 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 1:05,93 | |
4 | (351) | KOŠTA Jakub | 2012 | CZŠ s MŠ Moysesa Žiar nad Hronom | 1:15,06 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 19.05.2023 09:20
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (403) | KRUTOŠÍK Michal | 2012 | ŠK Juventa Žilina (SKJZA) | 50,80 | |
2 | (394) | ŠVANTNER Sebastián | 2012 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | 54,43 | |
3 | (402) | KEKELY Richard | 2013 | ŠK Juventa Žilina (SKJZA) | 59,07 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 19.05.2023 09:22
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (405) | MACHLICA Marek | 2013 | ŠK Juventa Žilina (SKJZA) | 55,98 | |
2 | (412) | RISZDORFER Ladislav Noah | 2013 | ZS Pohranicna Komarno | 56,63 | |
3 | (413) | BARTFAY Bruno | 2013 | ZŠ A. Kmeťa Žarnovica | 1:15,70 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:24
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (439) | ĎURIŠ Matej | 2012 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | 56,35 | |
2 | (429) | ŠTRBA Dominik | 2012 | ZŠ A. Kmeťa Žarnovica | 1:06,98 | |
3 | (443) | MRÁZ Tadeáš | 2013 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | 1:13,74 | |
4 | (451) | BASHINSKYI Ihor | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:21,60 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
2 | 19.05.2023 09:26
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (460) | FIALKA Julián | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:03,62 | |
2 | (452) | BEŇO Tomáš | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:14,62 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:28
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (476) | KUCHTA Samuel | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 57,80 | |
2 | (477) | MALIŠ Samuel | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:01,27 | |
3 | (483) | MOJŽIŠKA Šimon | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:05,56 | |
4 | (469) | JANEK Vratko | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,89 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 19.05.2023 09:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (491) | ROŠKO Kristián | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 58,49 | |
2 | (494) | STUPÁR Samuel | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:06,13 | |
3 | (490) | RAJČAN Martin | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:07,77 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:32
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (497) | TEŠOVIČ Filip | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 58,51 | |
2 | (500) | URBLÍK Adam | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:07,27 | |
3 | (495) | ŠÁNDOR Marcel | 2012 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:10,76 | |
4 | (501) | VANKO Matúš | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:12,01 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:34
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (517) | BABINSKÝ Roman | 2012 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 56,66 | |
2 | (514) | VOJTECHOVSKÝ Noel | 2012 | ZŠ Komenského Námestovo | 1:04,73 | |
3 | (511) | PJENTEK Marko | 2012 | ZŠ Komenského Námestovo | 1:06,26 | |
4 | (502) | ZÁBAVÍK Samuel | 2013 | ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom | 1:19,79 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 19.05.2023 09:36
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (518) | BOHÁČIK Adam | 2013 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 54,62 | |
2 | (532) | KRNÁČ Matúš | 2012 | ZŠ M.R.Štefánika | 55,69 | |
3 | (529) | ŠTETKA Jaroslav | 2012 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 56,89 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:38
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (543) | ŽŇAVA Martin | 2013 | ZŠ s MŠ Lutila | 1:03,81 | |
2 | (559) | HÚŠŤAVA Samuel | 2012 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 1:07,16 | |
(533) | SCHVEIGERT Matúš | 2012 | ZŠ M.R.Štefánika | DNS | ||
(534) | HÖNSCH Samuel | 2013 | ZŠ Okružná Michalovce | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 19.05.2023 09:40
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (592) | KOŠTA Lukáš | 2012 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 52,94 | |
2 | (574) | ŽILKA Daniel | 2013 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 1:02,08 | |
3 | (567) | ROZINAY Oliver | 2013 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 1:10,35 | |
4 | (566) | ROZINAY Hugo | 2013 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 1:20,34 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.