Výška - Mladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 125 | DROZDOVÁ Natália | ŠK Juventa Žilina | SVK | 04.05.2019 | Martin | |
NR | 174 | ÁBELOVÁ Klára | AK Mostáreň Brezno | SVK | 10.05.2005 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
29 | 08.05.2019 12:20
110 | 115 | 120 | 125 | 130 | 135 | 140 | 143 | 146 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MIKUŠTIAKOVÁ Mia | - | o | o | o | o | o | o | o | xxx | |
JANÍKOVÁ Alžbeta | o | o | o | o | o | xxo | o | |||
TRNOVSKÁ Linda | - | o | o | o | o | o | xxx | |||
JANOTOVÁ Bianca | o | o | o | o | o | xo | xxx | |||
ČERNÁKOVÁ Valentína | - | o | o | o | o | xxo | xxx | |||
ČUGA Eva | o | o | o | xo | o | xxx | ||||
KULTANOVÁ Beata | o | o | o | xxo | o | xxx | ||||
MAJTÁŇOVÁ Natália | o | o | o | o | xxx | |||||
BÁTOVÁ Natália | o | o | xo | o | xxx | |||||
HUDECOVÁ Emma | o | xo | o | o | xxx | |||||
SVETLOŠÁKOVÁ Klára | o | o | xo | xo | xxx | |||||
DUHÁČKOVÁ Alexandra | o | o | o | xxo | xxx | |||||
DOBROCKÁ Bibiána | o | xo | o | xxx | ||||||
ÁGOŠTONOVÁ Romana | xxo | o | o | xxx | ||||||
GAGOVÁ Vanesa | xxo | o | xxo | xxx | ||||||
KUBICOVÁ Karolina | o | o | xxx | |||||||
KUNCOVÁ Karin | o | o | xxx | |||||||
MARČIŠINOVÁ Mia | o | o | xxx | |||||||
MINIAROVÁ Anna | o | o | xxx | |||||||
POLITZEROVÁ Vanessa | o | o | xxx | |||||||
MACHALOVÁ Ivana | o | xo | xxx | |||||||
BARANKOVÁ Tamara | o | |||||||||
BELÁKOVÁ Anabel | o | xxx | ||||||||
ADAMOVE Natália | xo | xxx | ||||||||
MLYNÁRČIKOVÁ Radka | xo | xxx | ||||||||
MIKUŠOVÁ Mariola | xxo | xxx | ||||||||
DANIHLIKOVÁ Martina | xxx | |||||||||
DANKOVÁ Tamara | xxx | |||||||||
MOJŽIŠOVÁ Rebeka | xxx |
Bodovanie po 10 disciplínach | |
---|---|
MŠk Žiar nad Hronom | 69 |
AC VICTORIA Turany | 63 |
Atletický klub ZTS Martin | 62 |
Atletický klub ZZO Čadca | 47,5 |
MAC REDOX Lučenec | 46 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 43,5 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 35 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 35 |
BŠK Banská Bystrica | 25 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 24 |
Atletický oddiel Žilina | 22,5 |
AO Sparta Považská Bystrica | 17 |
AO Olympia Považská Bystrica | 16 |
AK Mostáreň Brezno | 15 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 13 |
TJ Orava Dolný Kubín | 11 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 6 |
AK Danica Zvolen | 2 |
ŠK Juventa Žilina | 1,5 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.