PDF štartovná listina | PDF výsledky
11 | 28.01.2017 16:10
1 | (398) | HORVÁTH Csongor | 2000 | Ikarus BSE Budapest | PB 4:04,00 | |||||
2 | (401) | NAGY Dániel | 1999 | Ikarus BSE Budapest | PB 4:04,00 | |||||
3 | (412) | KARNER Daniel | 1999 | KSV Kapfenberg | PB 4:07,00 | |||||
4 | (394) | DÉNES Mátyas | 1998 | Ikarus BSE Budapest | PB 4:08,00 | |||||
5 | (399) | KOVÁCS Balász | 2000 | Ikarus BSE Budapest | PB 4:09,00 | |||||
6 | (150) | DUŠKA Richard | 1999 | AK Inter-SC Bratislava | PB 4:10,90 | |||||
7 | (481) | PRÁŠEK Štefan | 2000 | VSK Univerzita Brno | PB 4:13,25 | |||||
8 | (327) | STIBAL Jakub | 2001 | AC Moravská Slávia Brno | PB 4:17,93 | |||||
9 | (229) | KOPIAR Jakub | 1999 | Atletický klub AC Malacky | PB 4:20,15 | |||||
10 | (448) | HÁDER Olivér | 2001 | TSC Geotech Tatabanya | PB 4:25,00 | |||||
11 | (410) | TENGERDI Levente | 2002 | Keszthely VDSE | PB 4:30,00 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
11 | 28.01.2017 16:12
1 | (485) | VODIČKA Martin | 2000 | VSK Univerzita Brno | PB 4:30,00 | |||||
2 | (483) | ŠÍPEK Kryštof | 2002 | VSK Univerzita Brno | PB 4:32,00 | |||||
3 | (478) | ODEHNAL Jan | 2004 | VSK Univerzita Brno | PB 4:34,00 | |||||
4 | (134) | URSÍNY Peter | 1999 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | PB 4:35,82 | |||||
5 | (466) | DOUŠEK Tomáš | 2004 | VSK Univerzita Brno | PB 4:36,00 | |||||
6 | (426) | NÉMETH Márk | 2003 | SI Szombathely | PB 4:44,00 | |||||
7 | (131) | BÁTOVSKÝ Boris | 2005 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | PB 4:45,00 | |||||
8 | (206) | REBY Dávid | 2000 | 1.Atletický klub Humenné | PB 4:45,00 | |||||
9 | (403) | OSZLÁNCZI Ádam | 2002 | Ikarus BSE Budapest | PB 4:45,00 | |||||
10 | (262) | SPORIŠ Marian | 2001 | ŠK ŠOG Nitra | PB 4:49,00 | |||||
11 | (463) | TÓTH Marcel | 2003 | VEDAC Veszprém | PB 4:50,00 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
9 | 28.01.2017 16:14
1 | (176) | SEMANČÁK Filip | 2002 | KĽŠ KRYHA Bratislava | PB 4:50,51 | |||||
2 | (175) | PAŠKO Michal | 1999 | KĽŠ KRYHA Bratislava | PB 4:55,79 | |||||
3 | (458) | KEREKES János | 2004 | VEDAC Veszprém | PB 5:00,00 | |||||
4 | (287) | KOPERDÁK Lukáš | 2000 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | PB 5:02,24 | |||||
5 | (299) | ČERVENÝ Samuel | 2004 | Slávia Trenčín o.z. | PB 5:17,64 | |||||
6 | (173) | KAPUSTÍK Samuel | 2000 | KĽŠ KRYHA Bratislava | PB 5:33,07 | |||||
7 | (302) | MIKUŠINEC Dominik | 2002 | Slávia Trenčín o.z. | PB 6:04,09 | |||||
8 | (272) | FULOP István | 2001 | Atletický club Nové Zámky | ||||||
9 | (305) | ŠEVČÍK Adam | 2000 | Slávia Trenčín o.z. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.