PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 14:05
1 | (333) | LUKAN Klara | 2000 | AC Šentjernej | PB 2:15,00 | |||||
1 | (396) | FINTA Sára | 1999 | Ikarus BSE Budapest | PB 2:13,00 | |||||
2 | (436) | KOPCOVÁ Eliška | 2001 | TJ Slezan Frýdek-Místek | PB 2:17,00 | |||||
2 | (439) | RAŠKOVÁ Iveta | 1998 | TJ Slezan Frýdek-Místek | PB 2:15,00 | |||||
3 | (397) | GAJDOS Dominika | 2003 | Ikarus BSE Budapest | PB 2:21,00 | |||||
3 | (193) | SURANOVÁ Karin | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | PB 2:20,22 | |||||
4 | (265) | ŠVECOVÁ Andrea | 2003 | ŠK ŠOG Nitra | PB 2:28,58 | |||||
4 | (334) | BEZJAK Nika | 1998 | AD Štajerska Maribor | PB 2:21,00 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 14:07
1 | (325) | DOBROVOLNÁ Andrea | 2001 | AC Moravská Slávia Brno | PB 2:28,00 | |||||
1 | (482) | SVOBODOVÁ Barbora | 2004 | VSK Univerzita Brno | PB 2:28,00 | |||||
2 | (350) | SERNC Maruska | 2000 | AD Štajerska Maribor | PB 2:24,00 | |||||
2 | (402) | NÉMETH Ajsa | 2000 | Ikarus BSE Budapest | PB 2:23,00 | |||||
3 | (442) | ZEMANÍKOVÁ Anna | 2002 | TJ Slezan Frýdek-Místek | PB 2:24,00 | |||||
3 | (451) | STANGA Sára | 2001 | TSC Geotech Tatabanya | PB 2:24,00 | |||||
4 | (472) | HUTÁRKOVÁ Veronika | 2004 | VSK Univerzita Brno | PB 2:27,00 | |||||
4 | (459) | KIRSCH Natália | 2003 | VEDAC Veszprém | PB 2:25,00 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.01.2017 14:09
1 | (395) | FATTER Jázmin | 2000 | Ikarus BSE Budapest | PB 2:34,00 | |||||
1 | (445) | FABIÁN Szilvia | 2001 | TSC Geotech Tatabanya | PB 2:34,00 | |||||
2 | (223) | DUBEŇOVÁ Lucia | 2001 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | PB 2:29,64 | |||||
2 | (480) | PIJÁKOVÁ Tereza | 2004 | VSK Univerzita Brno | PB 2:29,00 | |||||
3 | (367) | KRANER Laura | 2002 | AK Poljane Maribor | PB 2:31,00 | |||||
3 | (411) | ZARNÓCZAI Virág | 2001 | Keszthely VDSE | PB 2:30,00 | |||||
4 | (447) | GORDOS Barbora | 2001 | TSC Geotech Tatabanya | PB 2:33,00 | |||||
4 | (345) | LOBENWEIN Vanesa | 2003 | AD Štajerska Maribor | PB 2:32,00 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 28.01.2017 14:11
1 | (275) | KLUČKA Vivien | 1999 | Atletický club Nové Zámky | PB 2:38,38 | |||||
2 | (278) | FLENDROVSKÁ Laura | 2003 | ŠK TRIATLON Pezinok | ||||||
2 | (279) | JÁNOŠÍKOVÁ Kristína | 2003 | ŠK TRIATLON Pezinok | ||||||
3 | (296) | SPIŠÁKOVÁ Barbora | 2003 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | ||||||
3 | (441) | ŤAHANOVÁ Viktórie | 2004 | TJ Slezan Frýdek-Místek | PB 2:35,00 | |||||
4 | (207) | ŠVIGÁROVÁ Ivana | 2003 | 1.Atletický klub Humenné | PB 2:36,34 | |||||
4 | (304) | ŠARINOVÁ Daniela | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | PB 2:35,54 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 28.01.2017 14:13
1 | (210) | DIŇOVÁ Jarmila | 2003 | AK Slávia TU Košice | PB 3:01,49 | |||||
2 | (465) | BÖHMOVÁ Karen | 2003 | VSK Univerzita Brno | PB 2:41,00 | |||||
2 | (409) | MONORI Piroska | 2003 | Keszthely VDSE | PB 2:40,00 | |||||
3 | (307) | ŠUPICOVÁ Lenka | 2003 | Slávia Trenčín o.z. | PB 2:44,19 | |||||
3 | (225) | ONDRÚŠKOVÁ Lucia | 2002 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | PB 2:42,87 | |||||
4 | (209) | DEVALDOVÁ Diana | 2005 | AK Slávia TU Košice | PB 2:50,38 | |||||
4 | (138) | GESEOVÁ Lea | 2003 | Atletický klub Bojničky | SB 2:51,49 | PB 2:51,49 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.