logo

2. kolo M-SsAZ dorastu, juniorov a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom 01.05.2017

Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Dorastenky Rekordy
Líder 42,00 AK Spartak Dubnica nad Váhom SVK 22.04.2017 Dubnica nad Váhom

Výsledky

100-200-300-400m - Dorastenky :: Beh - sumár

PDF výsledky

7 | 01.05.2017 16:10

Por. Meno Výkon Body
1 SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" 2:26,12 11
2 SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" 2:34,83 9
3 SVK Športový klub polície Žilina "A" 2:35,85 8
4 SVK AK Mostáreň Brezno "A" 2:42,56 7
5 SVK MAC REDOX Lučenec "A" 2:44,49 6
6 SVK MAC REDOX Lučenec "B" 3:05,69 5
7 SVK CVČ Liptovský Mikuláš "A" 3:05,99 4
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" KIŠKOVÁ Katarína (2002), SURANOVÁ Karin (2000), ŠEDOVÁ Zuzana (2001), ŽILKOVÁ Izabela (2000)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" KADLEČÍKOVÁ Edit (2000), KUBAŠČÍKOVÁ Alžbeta (2000), KUNÍKOVÁ Lucia (2002), ZÁPOTOČNÁ Sophia (2000)
Športový klub polície Žilina "A" COMOVÁ Michaela (2001), PAULÍNYOVÁ Emma (2002), REMIŠOVÁ Martina (2001), MELOVÁ Emília (2002)
AK Mostáreň Brezno "A" KUČERÁKOVÁ Katarína (2001), BARNÁKOVÁ Lenka (2002), BERČÍKOVÁ Karolína (2003), DUNAJSKÁ Viktória (2002)
MAC REDOX Lučenec "A" KOČOVÁ Lenka (2003), SARVAŠOVÁ Simona (2003), TRŠOVÁ Terézia (2000), VILHANOVÁ Wanda (2002)
MAC REDOX Lučenec "B" BERKYOVÁ Viktória (2001), KRÁLOVÁ Barbora (2003), ŠKRABÁKOVÁ Martina (2002), ŠULEKOVÁ Petra (2002)
CVČ Liptovský Mikuláš "A" BLAŽEKOVÁ Barbora (2001), KLOCKOVÁ Lenka (2002), VALAŠTIAKOVÁ Sára (2001), MARKOVÁ Monika (2003)
Bodovanie po 16 disciplínach
AK Spartak Dubnica nad Váhom 275
CVČ Liptovský Mikuláš 124,5
MAC REDOX Lučenec 114
AK Mostáreň Brezno 91
AO Olympia Považská Bystrica 73,5
TJ Orava Dolný Kubín 29
AK ŠK UMB Banská Bystrica 27
Atletický klub ZTS Martin 17
MŠK Žiar nad Hronom 17
Športový klub polície Žilina 17
Atletický klub ZZO Čadca 5

Výsledky

100-200-300-400m - Dorastenky :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 01.05.2017 16:10

Por. Meno Výkon Body
1 SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" 2:26,12 11
2 SVK Športový klub polície Žilina "A" 2:35,85 8
3 SVK AK Mostáreň Brezno "A" 2:42,56 7
4 SVK MAC REDOX Lučenec "A" 2:44,49 6
5 SVK CVČ Liptovský Mikuláš "A" 3:05,99 4
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" KIŠKOVÁ Katarína (2002), SURANOVÁ Karin (2000), ŠEDOVÁ Zuzana (2001), ŽILKOVÁ Izabela (2000)
Športový klub polície Žilina "A" COMOVÁ Michaela (2001), PAULÍNYOVÁ Emma (2002), REMIŠOVÁ Martina (2001), MELOVÁ Emília (2002)
AK Mostáreň Brezno "A" KUČERÁKOVÁ Katarína (2001), BARNÁKOVÁ Lenka (2002), BERČÍKOVÁ Karolína (2003), DUNAJSKÁ Viktória (2002)
MAC REDOX Lučenec "A" KOČOVÁ Lenka (2003), SARVAŠOVÁ Simona (2003), TRŠOVÁ Terézia (2000), VILHANOVÁ Wanda (2002)
CVČ Liptovský Mikuláš "A" BLAŽEKOVÁ Barbora (2001), KLOCKOVÁ Lenka (2002), VALAŠTIAKOVÁ Sára (2001), MARKOVÁ Monika (2003)

Výsledky

100-200-300-400m - Dorastenky :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

2 | 01.05.2017 16:12

Por. Meno Výkon Body
1 SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" 2:34,83 9
2 SVK MAC REDOX Lučenec "B" 3:05,69 5
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" KADLEČÍKOVÁ Edit (2000), KUBAŠČÍKOVÁ Alžbeta (2000), KUNÍKOVÁ Lucia (2002), ZÁPOTOČNÁ Sophia (2000)
MAC REDOX Lučenec "B" BERKYOVÁ Viktória (2001), KRÁLOVÁ Barbora (2003), ŠKRABÁKOVÁ Martina (2002), ŠULEKOVÁ Petra (2002)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže