logo

2. kolo M-SsAZ dorastu, juniorov a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom 01.05.2017

Kriketová loptička - Mladšie žiačky Rekordy
NR 71,36 LANCZOVÁ Barbora Slovan Duslo Šaľa SVK 03.06.2015 Nové Zámky
Líder 46,00 MŠK Žiar nad Hronom SVK 22.04.2017 Dubnica nad Váhom

Výsledky

Kriketová loptička - Mladšie žiačky

PDF štartovná listina | PDF výsledky

31 | 01.05.2017 11:00

Por. Meno Výkon Body
1 SVK JURÁKOVÁ Lea 54,30 PB 11
2 SVK KLABNÍKOVÁ Alexandra 48,71 PB 9
3 SVK VAVREKOVÁ Nina Natália 46,09 PB 8
4 SVK BALÁŽOVÁ Iveta 42,92 PB 7
5 SVK ZACHAROVÁ Kristína 40,78 PB 6
6 SVK ĎURIŠKOVÁ Lucia 40,55 PB 5
7 SVK NAJDEKOVÁ Linda 40,13 PB 4
8 SVK ČERVENKOVÁ Leona 35,94 3
9 SVK GAJDOŠOVÁ Lija 35,32 2
10 SVK KISELOVÁ Zuzana 35,06 1
11 SVK HALUŠKOVÁ Janka 34,87 PB
12 SVK KRAJČÍKOVÁ Nina 34,67
13 SVK KRAJČOVÁ Nina 34,20
14 SVK ČANECKÁ Paulina 34,00
15 SVK BAČOVÁ Lea 33,84
16 SVK KARASOVÁ Veronika 30,21 PB
17 SVK LAPUNIKOVA Sara 28,77
18 SVK KYRISOVÁ Aneta 26,76 PB
19 SVK ZÁCHELOVÁ Aneta 26,71
20 SVK ROHACOVA Eva 25,18
21 SVK KUČEROVÁ Adriána 24,67 MS
22 SVK SOŠKOVÁ Barbora 24,18 MS
23 SVK MACEÍKOVÁ Ema 22,93
24 SVK NIKODÉMOVÁ Kristína 22,89
25 SVK HÍREŠOVÁ Lenka 21,80
26 SVK ROSÍKOVÁ Vanessa 20,62
27 SVK NUTTOVÁ Nina 20,06
28 SVK RAFFAJOVÁ Michaela 16,07
29 SVK PAUČOVÁ Lea 12,05
30 SVK ŠKULCOVÁ Petra 11,55
SVK KNAPOVÁ Adriana DNS
1 2 3 4 5 6
JURÁKOVÁ Lea 53,60 54,30
KLABNÍKOVÁ Alexandra 40,18 48,71
VAVREKOVÁ Nina Natália 46,09 45,94
BALÁŽOVÁ Iveta 39,57 42,92
ZACHAROVÁ Kristína 40,31 40,78
ĎURIŠKOVÁ Lucia 40,55 39,82
NAJDEKOVÁ Linda 40,13 32,48
ČERVENKOVÁ Leona 35,61 35,94
GAJDOŠOVÁ Lija 35,32
KISELOVÁ Zuzana 35,06
HALUŠKOVÁ Janka 34,87
KRAJČÍKOVÁ Nina 34,67
KRAJČOVÁ Nina 34,20
ČANECKÁ Paulina 34,00
BAČOVÁ Lea 33,84
KARASOVÁ Veronika 30,21
LAPUNIKOVA Sara 28,77
KYRISOVÁ Aneta 26,76
ZÁCHELOVÁ Aneta 26,71
ROHACOVA Eva 25,18
KUČEROVÁ Adriána 24,67
SOŠKOVÁ Barbora 24,18
MACEÍKOVÁ Ema 22,93
NIKODÉMOVÁ Kristína 22,89
HÍREŠOVÁ Lenka 21,80
ROSÍKOVÁ Vanessa 20,62
NUTTOVÁ Nina 20,06
RAFFAJOVÁ Michaela 16,07
PAUČOVÁ Lea 12,05
ŠKULCOVÁ Petra 11,55
Bodovanie po 3 disciplínach
AO Olympia Považská Bystrica 36
CVČ Liptovský Mikuláš 31
AK Iskra pri ZŠ Revúca 29
TJ Orava Dolný Kubín 21
Atletický klub ZZO Čadca 17
AK Mostáreň Brezno 12
MAC REDOX Lučenec 11
MŠK Žiar nad Hronom 10
AK ŠK UMB Banská Bystrica 1

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže