logo

2. kolo M-SsAZ dorastu, juniorov a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom 01.05.2017

Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Mladšie žiačky Rekordy
Líder 46,00 MŠK Žiar nad Hronom SVK 22.04.2017 Dubnica nad Váhom

Výsledky

4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh - sumár

PDF výsledky

14 | 01.05.2017 15:50

Por. Meno Výkon Body
1 SVK AO Olympia Považská Bystrica "A" 36,63 11
2 SVK TJ Orava Dolný Kubín "A" 36,70 9
3 SVK MAC REDOX Lučenec "A" 37,30 8
4 SVK AK Mostáreň Brezno "A" 37,35 7
5 SVK MŠK Žiar nad Hronom "C" 37,61 6
6 SVK MŠK Žiar nad Hronom "A" 38,01 5
7 SVK Atletický klub ZZO Čadca "B" 38,32 4
8 SVK AO Olympia Považská Bystrica "B" 38,59 3
9 SVK MŠK Žiar nad Hronom "B" 38,81 2
10 SVK Atletický klub ZZO Čadca "A" 39,03 1
11 SVK MAC REDOX Lučenec "B" 39,25
12 SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" 39,83
13 SVK MAC REDOX Lučenec "C" 40,03
14 SVK TJ Orava Dolný Kubín "B" 40,16
AO Olympia Považská Bystrica "A" FAPŠOVÁ Veronika (2005), LALÍKOVÁ Ema (2004), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004), BARICAKOVA Laura (2004)
TJ Orava Dolný Kubín "A" ČILÍKOVÁ Eliška (2005), JURÁKOVÁ Lea (2004), JURENOVÁ Vanesa (2004), SMOLKOVÁ Ema (2004)
MAC REDOX Lučenec "A" KIČINOVÁ Tamara (2004), KYSEĽOVÁ Barbora (2004), SÁSOVÁ Kristína (2004), SCHNELLEROVÁ Sofia (2005)
AK Mostáreň Brezno "A" POŠTOVÁ Nina (2005), ŠAJGALÍKOVÁ Simona (2004), TOKÁROVÁ Andrea (2004), GARGULÁKOVÁ Alžbeta
MŠK Žiar nad Hronom "C" LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006), KUBOUČÍKOVÁ Katarína (2005), BELIANČINOVÁ Sofia (2004), FUTÁKOVÁ Viktória (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "A" BIELIKOVÁ Natália (2006), BRIEŠKOVÁ Johana (2006), HALČINOVÁ Daniela (2005), IVANIČOVÁ Viviene (2007)
Atletický klub ZZO Čadca "B" BACULÁKOVÁ Nina (2005), KOTYROVÁ Sabina (2004), NAJDEKOVÁ Linda (2004), PAŠTRNÁKOVÁ Gabriela (2004)
AO Olympia Považská Bystrica "B" ĎURATNÁ Sofia (2004), HARVANCOVÁ Radoslava (2005), ZAJACOVÁ Alexandra (2004), KURIŠOVÁ Kristína (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "B" BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), BRNÁKOVÁ Barbora (2004), GÁLUSOVÁ Pavlína (2004), MARČIŠINOVÁ Mia (2006)
Atletický klub ZZO Čadca "A" KYRISOVÁ Aneta (2004), JÁNOŠÍKOVÁ Chiara (2006), KRENŽELOVÁ Vanesa (2004), MALÍKOVÁ Magdalena (2006)
MAC REDOX Lučenec "B" ADAMOVÁ Karin (2005), KARMANOVÁ Bianka (2005), MITTEROVÁ Katarína (2005), PÓCHOVÁ Nina (2006)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" CADONICI Amandine Nin (2006), NIKODÉMOVÁ Kristína (2005), POLÍČEKOVÁ Terézia (2004), URGEĽOVÁ Viktória (2004)
MAC REDOX Lučenec "C" BAČOVÁ Lea (2005), BÓDIKOVÁ Jana (2006), ŠULEKOVÁ Michaela (2006), UFRLOVÁ Janette (2005)
TJ Orava Dolný Kubín "B" ŠKULCOVÁ Petra (2006), BAKOŠOVÁ Alexandra (2005), LÖRINČÍKOVÁ Nela (2005), ZÁCHELOVÁ Aneta (2005)
Bodovanie po 11 disciplínach
Atletický klub ZZO Čadca 89
AO Olympia Považská Bystrica 82
CVČ Liptovský Mikuláš 80
MŠK Žiar nad Hronom 73
TJ Orava Dolný Kubín 63
MAC REDOX Lučenec 62,5
AK Spartak Dubnica nad Váhom 44
AK Mostáreň Brezno 40
AK Iskra pri ZŠ Revúca 36
Športový klub polície Žilina 24
AO Slávia ŽU Žilina 11
AK ŠK UMB Banská Bystrica 6
TJ A FbO Nižná nad Oravou 2,5

Výsledky

4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 01.05.2017 15:50

Por. Meno Výkon Body
1 SVK AO Olympia Považská Bystrica "A" 36,63 11
2 SVK TJ Orava Dolný Kubín "A" 36,70 9
3 SVK MAC REDOX Lučenec "A" 37,30 8
4 SVK AK Mostáreň Brezno "A" 37,35 7
5 SVK Atletický klub ZZO Čadca "A" 39,03 1
AO Olympia Považská Bystrica "A" FAPŠOVÁ Veronika (2005), LALÍKOVÁ Ema (2004), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004), BARICAKOVA Laura (2004)
TJ Orava Dolný Kubín "A" ČILÍKOVÁ Eliška (2005), JURÁKOVÁ Lea (2004), JURENOVÁ Vanesa (2004), SMOLKOVÁ Ema (2004)
MAC REDOX Lučenec "A" KIČINOVÁ Tamara (2004), KYSEĽOVÁ Barbora (2004), SÁSOVÁ Kristína (2004), SCHNELLEROVÁ Sofia (2005)
AK Mostáreň Brezno "A" POŠTOVÁ Nina (2005), ŠAJGALÍKOVÁ Simona (2004), TOKÁROVÁ Andrea (2004), GARGULÁKOVÁ Alžbeta
Atletický klub ZZO Čadca "A" KYRISOVÁ Aneta (2004), JÁNOŠÍKOVÁ Chiara (2006), KRENŽELOVÁ Vanesa (2004), MALÍKOVÁ Magdalena (2006)

Výsledky

4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 01.05.2017 15:52

Por. Meno Výkon Body
1 SVK MŠK Žiar nad Hronom "A" 38,01 5
2 SVK Atletický klub ZZO Čadca "B" 38,32 4
3 SVK MAC REDOX Lučenec "B" 39,25
4 SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" 39,83
5 SVK TJ Orava Dolný Kubín "B" 40,16
MŠK Žiar nad Hronom "A" BIELIKOVÁ Natália (2006), BRIEŠKOVÁ Johana (2006), HALČINOVÁ Daniela (2005), IVANIČOVÁ Viviene (2007)
Atletický klub ZZO Čadca "B" BACULÁKOVÁ Nina (2005), KOTYROVÁ Sabina (2004), NAJDEKOVÁ Linda (2004), PAŠTRNÁKOVÁ Gabriela (2004)
MAC REDOX Lučenec "B" ADAMOVÁ Karin (2005), KARMANOVÁ Bianka (2005), MITTEROVÁ Katarína (2005), PÓCHOVÁ Nina (2006)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" CADONICI Amandine Nin (2006), NIKODÉMOVÁ Kristína (2005), POLÍČEKOVÁ Terézia (2004), URGEĽOVÁ Viktória (2004)
TJ Orava Dolný Kubín "B" ŠKULCOVÁ Petra (2006), BAKOŠOVÁ Alexandra (2005), LÖRINČÍKOVÁ Nela (2005), ZÁCHELOVÁ Aneta (2005)

Výsledky

4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh C

PDF štartovná listina | PDF výsledky

4 | 01.05.2017 15:54

Por. Meno Výkon Body
1 SVK MŠK Žiar nad Hronom "C" 37,61 6
2 SVK AO Olympia Považská Bystrica "B" 38,59 3
3 SVK MŠK Žiar nad Hronom "B" 38,81 2
4 SVK MAC REDOX Lučenec "C" 40,03
MŠK Žiar nad Hronom "C" LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006), KUBOUČÍKOVÁ Katarína (2005), BELIANČINOVÁ Sofia (2004), FUTÁKOVÁ Viktória (2004)
AO Olympia Považská Bystrica "B" ĎURATNÁ Sofia (2004), HARVANCOVÁ Radoslava (2005), ZAJACOVÁ Alexandra (2004), KURIŠOVÁ Kristína (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "B" BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), BRNÁKOVÁ Barbora (2004), GÁLUSOVÁ Pavlína (2004), MARČIŠINOVÁ Mia (2006)
MAC REDOX Lučenec "C" BAČOVÁ Lea (2005), BÓDIKOVÁ Jana (2006), ŠULEKOVÁ Michaela (2006), UFRLOVÁ Janette (2005)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže