28 | 28.05.2019 11:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
(8) | JANÍČEK Tomáš | 2004 | ZŠ Lysá pod Makytou | 2:49,61 | |||
(8) | KUBÍK Filip | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 2:51,85 | |||
FUREK Erik | 2003 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 2:56,71 | 70 | |||
4 | KRAHULEC Tomáš | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 2:57,27 | 70 | ||
5 | (8) | VÁCVAL Adam | 2004 | ZŠ Trenčianska Teplá | 2:58,17 | ||
6 | GACHULINEC Samuel | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 3:02,77 | 64 | ||
7 | (8) | JANCUSKO Richard | 2003 | ZŠ Duklianska Bánovce nad Bebravou | 3:03,45 | ||
8 | ČAPÁK Juraj | 2003 | ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná Súča | 3:06,60 | 60 | ||
9 | HOJDÍK Boris | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 3:08,75 | 58 | ||
10 | (8) | SVOBODA Adam | 2004 | ZŠ Malonecpalská Prievidza | 3:08,93 | ||
11 | MATEJOVIČ Sebastián | 2003 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 3:09,60 | 57 | ||
12 | KUZMA Michal | 2003 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 3:10,63 | 56 | ||
13 | KAČMÁR Dominik | 2004 | ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | 3:19,99 | 48 | ||
14 | LECH Jakub | 2004 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 3:21,09 | 47 | ||
15 | VÁCLAV Jakub | 2005 | ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | 3:23,66 | 45 | ||
16 | KUŠÍK Alexej | 2006 | ZŠ Beluša | 3:24,25 | 45 | ||
17 | ŠEDIVÝ Andrej | 2003 | ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná Súča | 3:25,34 | 44 | ||
18 | ČEREŠNÍK Martin | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 3:26,79 | 43 | ||
19 | GROS Sebastian | 2004 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:30,00 | 40 | ||
20 | MASARIK Samuel | 2005 | ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | 3:32,90 | |||
21 | MIŠKE Jozef | 2003 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 3:33,72 | 37 | ||
22 | ĎUROVEC Tomáš | 2005 | ZŠ Beluša | 3:34,00 | 37 | ||
23 | TRÚNEK Ondrej | 2004 | ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná Súča | 3:36,22 | |||
24 | (1) | MIAKIŠ Timotej | 2006 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 3:37,00 | 35 | |
25 | VAVRÍK Juraj | 2006 | ZŠ Beluša | 3:37,86 | |||
26 | HUSÁK Jakub | 2004 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:43,70 | 30 | ||
SZABO Jakub | 2006 | ZŠ J.Kráľa Nová Dubnica | DNS | ||||
JANDERLA Tomáš | 2006 | ZŠ J.Kráľa Nová Dubnica | DNS |
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
ZŠ SNP Považská Bystrica | 235 |
ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 229 |
ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | 206 |
ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 196 |
ZŠ Brezová pod Bradlom | 189 |
ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná Súča | 184 |
ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 180 |
ZŠ Beluša | 177 |
SŠ Nitrianske Pravno | 162 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
14 | 28.05.2019 11:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
FUREK Erik | 2003 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 2:56,71 | 70 | ||
2 | KRAHULEC Tomáš | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 2:57,27 | 70 | |
3 | GACHULINEC Samuel | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 3:02,77 | 64 | |
4 | ČAPÁK Juraj | 2003 | ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná Súča | 3:06,60 | 60 | |
5 | HOJDÍK Boris | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 3:08,75 | 58 | |
6 | KUZMA Michal | 2003 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 3:10,63 | 56 | |
7 | KAČMÁR Dominik | 2004 | ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | 3:19,99 | 48 | |
8 | LECH Jakub | 2004 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 3:21,09 | 47 | |
9 | KUŠÍK Alexej | 2006 | ZŠ Beluša | 3:24,25 | 45 | |
10 | ČEREŠNÍK Martin | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 3:26,79 | 43 | |
11 | GROS Sebastian | 2004 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:30,00 | 40 | |
12 | ĎUROVEC Tomáš | 2005 | ZŠ Beluša | 3:34,00 | 37 | |
13 | HUSÁK Jakub | 2004 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:43,70 | 30 | |
JANDERLA Tomáš | 2006 | ZŠ J.Kráľa Nová Dubnica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
14 | 28.05.2019 11:02
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.