PDF štartovná listina | PDF výsledky
27 | 28.05.2019 10:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
PILÁT Adam | 2004 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 160 | 58 | |||
(8) | SUROVČEK Erik | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 160 | |||
TRNÍK Jakub | 2003 | ZŠ R.Jašíka Partizánske | 155 | ||||
VAVRINEC Matej | 2003 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 155 | 52 | |||
5 | KÁČER Andrej | 2004 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 155 | 52 | ||
6 | MANINA Tobiáš | 2003 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 150 | 46 | ||
7 | BOROT Libor | 2003 | ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná Súča | 150 | 46 | ||
8 | SLIVA Samuel | 2004 | ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná Súča | 150 | 46 | ||
=9 | KĽÚČIK Kristián | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 150 | 46 | ||
=9 | KUZMA Michal | 2003 | ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 150 | 46 | ||
11 | SHINI David | 2004 | ZŠ Beluša | 150 | 46 | ||
12 | KOCIAN Simon | 2004 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 145 | 41 | ||
=13 | BANIAR Peter | 2003 | SŠ Nitrianske Pravno | 145 | 41 | ||
=13 | HUNKA Samuel | 2005 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 145 | 41 | ||
=13 | (8) | JANCUSKO Richard | 2003 | ZŠ Duklianska Bánovce nad Bebravou | 145 | ||
=13 | (8) | ŠNIRC Kristián | 2003 | ZŠ Nováky | 145 | ||
17 | SABOTA Kristián | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 145 | 41 | ||
18 | ČELKO Šimon | 2004 | ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | 145 | 41 | ||
19 | GROS Sebastian | 2004 | SŠ Nitrianske Pravno | 140 | 36 | ||
20 | HUSÁK Jakub | 2004 | SŠ Nitrianske Pravno | 140 | |||
21 | LECH Jakub | 2004 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 140 | 36 | ||
22 | BOCO Filip | 2003 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 135 | |||
23 | TRUBAN Matúš | 2005 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 135 | |||
24 | ŠEVČEK Adrian | 2005 | ZŠ Beluša | 135 | 32 | ||
25 | KAČMÁR Dominik | 2004 | ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | 130 | 27 | ||
VAVRÍK Juraj | 2006 | ZŠ Beluša | NM | ||||
MASARIK Samuel | 2005 | ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | DNS |
130 | 135 | 140 | 145 | 150 | 155 | 160 | 165 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PILÁT Adam | o | o | o | o | o | o | o | xxx | |
(8) | SUROVČEK Erik | o | o | o | o | o | o | xxo | xxx |
TRNÍK Jakub | o | o | o | o | o | o | xxx | ||
VAVRINEC Matej | o | o | o | o | o | o | xxx | ||
KÁČER Andrej | o | o | o | xo | xo | xxo | xxx | ||
MANINA Tobiáš | o | o | o | xxo | o | xxx | |||
BOROT Libor | xo | o | o | xxo | o | xxx | |||
SLIVA Samuel | o | o | o | o | xo | xxx | |||
KĽÚČIK Kristián | o | xo | o | o | xo | xxx | |||
KUZMA Michal | o | o | o | xo | xo | xxx | |||
SHINI David | o | o | o | o | xxo | xxx | |||
KOCIAN Simon | o | o | o | o | xxx | ||||
BANIAR Peter | - | xo | o | o | xxx | ||||
HUNKA Samuel | o | o | xo | o | xxx | ||||
(8) | JANCUSKO Richard | o | xo | o | o | xxx | |||
(8) | ŠNIRC Kristián | o | o | xo | o | xxx | - | ||
SABOTA Kristián | o | o | o | xo | xxx | ||||
ČELKO Šimon | o | xo | xxo | xxo | xxx | ||||
GROS Sebastian | - | xxo | o | xxx | |||||
HUSÁK Jakub | - | o | xxo | xxx | |||||
LECH Jakub | o | xo | xxo | xxx | |||||
BOCO Filip | o | o | xxx | ||||||
TRUBAN Matúš | - | xo | xxx | ||||||
ŠEVČEK Adrian | o | xxo | xxx | ||||||
KAČMÁR Dominik | xo | xxx | |||||||
VAVRÍK Juraj | xxx |
Bodovanie po 3 disciplínach | |
---|---|
ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 426 |
ZŠ SNP Považská Bystrica | 408 |
ZŠ s MŠ Centrum I Dubnica nad Váhom | 390 |
ZŠ Odborárska Nové Mesto nad Váhom | 369 |
ZŠ Brezová pod Bradlom | 356 |
ZŠ s MŠ R. Hečku Dolná Súča | 342 |
SŠ Nitrianske Pravno | 341 |
ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 322 |
ZŠ Beluša | 320 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.