PDF štartovná listina | PDF výsledky
86 | 28.06.2021 09:00
1 | (670) | ADAMOVIČ Matej | 2010 | Atletika JOJO Lamač | ||||||
2 | (450) | BELÁK Albert | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||
3 | (630) | BEŇO Šimon | 2010 | Pohybko Sereď | ||||||
4 | (459) | BEZÁK Marcus | 2010 | Naša atletika Bratislava | ||||||
5 | (458) | BEZÁK Alex | 2010 | Naša atletika Bratislava | ||||||
6 | (557) | BOŠANSKÝ Nicolas | 2010 | AC Stavbár Nitra | ||||||
7 | (608) | BREŽNÝ Matej | 2010 | TJ Družba Piešťany | ||||||
8 | (595) | BÚCI Marek | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | ||||||
9 | (558) | BUDAY Kristián | 2010 | AC Stavbár Nitra | ||||||
10 | (671) | CIBUĽA Tomáš | 2010 | Atletika JOJO Lamač | ||||||
11 | (544) | CIBULKA Richard | 2011 | AO TJ Spartak Myjava | ||||||
12 | (857) | CIDORÍK Marek | 2011 | ZŠ sv. J. Pavla II Bratislava - Vajnory | ||||||
13 | (631) | DANIHLÍK Adam | 2010 | Pohybko Sereď | ||||||
14 | (561) | ĎURIŠ Martin | 2010 | AC Stavbár Nitra | ||||||
15 | (843) | FARKAŠ David | 2011 | ZŠ Kúty | ||||||
16 | (635) | FORGÁČ Damián | 2011 | Pohybko Sereď | ||||||
17 | (417) | GADOMSKÝ Jakub | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
18 | (844) | GALBA Dan | 2011 | ZŠ Kúty | ||||||
19 | (376) | GARAJ Lukáš | 2010 | AK Inter-SC Bratislava | ||||||
20 | (751) | GRYGERA Richard | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
21 | (750) | GRYGERA Michal | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
22 | (522) | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
23 | (609) | HABERERN Daniel | 2011 | TJ Družba Piešťany | ||||||
24 | (472) | HORVÁTH Theodor | 2011 | Naša atletika Bratislava | ||||||
25 | (381) | HRUŠOVSKÝ Matteo | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
26 | (370) | HUŠEK Richard | 2010 | AK Borský Svätý Jur | ||||||
27 | (568) | HVOZDÍK Juraj | 2011 | AC Stavbár Nitra | ||||||
28 | (510) | IGENYES Lucas | 2010 | Lesky´s runners | ||||||
29 | (525) | IŠUNIN Marek | 2011 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
30 | (802) | JAMBRICH Richard | 2011 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | ||||||
31 | (419) | JANČO Jakub | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
32 | (550) | JANEC Alex | 2011 | AO TJ Spartak Myjava | ||||||
33 | (755) | KANABA Alex | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
34 | (424) | KLEŠTINEC Tomáš | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
35 | (382) | KOLLÁR Matej | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | ||||||
36 | (569) | KOMÁRŇANSKÝ Roman | 2010 | AC Stavbár Nitra | ||||||
37 | (570) | KÓŇA Šimon | 2011 | AC Stavbár Nitra | ||||||
38 | (572) | KOŠARIŠŤAN Dávid | 2011 | AC Stavbár Nitra | ||||||
39 | (847) | KOTEK Daniel | 2011 | ZŠ Kúty | ||||||
40 | (521) | KOVÁČ Jakub | 2011 | ZŠ Karloveská Bratislava | ||||||
41 | (478) | KRÁĽOVIČ Marco | 2010 | Naša atletika Bratislava | ||||||
42 | (761) | KUBIS Peter | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
43 | (388) | ĽACH Goran | 2011 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | ||||||
44 | (762) | LUKÁČ Gabriel | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
45 | (763) | MADANI Bardia | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
46 | (684) | MELICHAR Maxim | 2010 | 3klub Šamorín | ||||||
47 | (861) | MIHAĽOV Boris | 2010 | ZŠ sv. J. Pavla II Bratislava - Vajnory | ||||||
48 | (835) | MICHÁLEK Ondrej | 2011 | ZŠ Karloveská Bratislava | ||||||
49 | (528) | MICHALOVIČ Matias | 2010 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
50 | (731) | MIKULA Adam | 2010 | MŠK Námestovo | ||||||
51 | (772) | MINÁR Matúš | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
52 | (694) | MINAŘÍK Tomáš | 2010 | - | ||||||
53 | (581) | NAGY Dominik | 2011 | AC Stavbár Nitra | ||||||
54 | (531) | NEHYBA Šimon | 2010 | Atletický klub AC Malacky | ||||||
55 | (675) | OLLÉ Viktor | 2010 | Atletika JOJO Lamač | ||||||
56 | (582) | PECIAR Teo | 2011 | AC Stavbár Nitra | ||||||
57 | (665) | PECHO Oliver | 2010 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | ||||||
58 | (583) | PETRÁŠ Patrik | 2011 | AC Stavbár Nitra | ||||||
59 | (485) | PETRO Maximilián | 2010 | Naša atletika Bratislava | ||||||
60 | (726) | PILKA Filip | 2011 | Modra | ||||||
61 | (725) | PILKA David | 2011 | Modra | ||||||
62 | (435) | POLKAN Leon | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
63 | (585) | REBEJ Matúš | 2011 | AC Stavbár Nitra | ||||||
64 | (492) | REVAY Simon | 2011 | Naša atletika Bratislava | ||||||
65 | (493) | ROZLOŽNIK Matias | 2010 | Naša atletika Bratislava | ||||||
66 | (676) | SASINEK Michal | 2011 | Atletika JOJO Lamač | ||||||
67 | (808) | SCHIMPL Michal | 2010 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | ||||||
68 | (862) | SCHMIDT Peter | 2011 | ZŠ sv. J. Pavla II Bratislava - Vajnory | ||||||
69 | (820) | SLUČIAK Filip | 2010 | SŠI Hrdličkova Bratislava | ||||||
70 | (786) | STANO Tomáš | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
71 | (439) | STREŠKA Filip | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | ||||||
72 | (614) | SÝKORA Denis | 2010 | TJ Družba Piešťany | ||||||
73 | (789) | ŠKRIPEŇ Vilko | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
74 | (502) | ŠVAJDA Leonard | 2010 | Naša atletika Bratislava | ||||||
75 | (411) | TRUCHLÍK Tomáš | 2011 | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||
76 | (591) | UŽÁK Dávid | 2011 | AC Stavbár Nitra | ||||||
77 | (615) | VAILING Teodor | 2011 | TJ Družba Piešťany | ||||||
78 | (645) | VALACH Samuel | 2010 | Pohybko Sereď | ||||||
79 | (708) | VALUŠKA Daniel | 2010 | FK Rača | ||||||
80 | (793) | VOJTEK Kristián | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
81 | (792) | VOJTEK Juraj | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | ||||||
82 | (825) | VÖRÖS Jozef | 2010 | SŠI Hrdličkova Bratislava | ||||||
83 | (605) | VOSKÁR Matej | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | ||||||
84 | (396) | VRTÍK Luděk | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | ||||||
85 | (647) | VYDARENÝ Dárius | 2011 | Pohybko Sereď | ||||||
87 | (841) | KRATKA Viktor | 2011 | ZŠ Karloveská Bratislava |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.