logo

5. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2021

Ružomberok - Liptovská Štiavnica 04.09.2021

Výsledky

Rýchlostné preteky 1,5 km 5s LL - Žiačky-ŽkyB

PDF štartovná listina | PDF výsledky

33 | 04.09.2021 11:05
LL

Por. Št.č. Meno Streľba Výkon Odstup
1 (93) SVK ŠTULAJTEROVÁ Nella 0 0 7:15,0 PB
2 (77) SVK MALÍKOVÁ Ema 0 1 8:12,7 +57,7
3 (89) SVK KAZÁROVÁ Izabela 0 1 8:39,5 +1:24,5
4 (96) SVK KLEBERCOVÁ Klára 1 1 8:51,9 +1:36,9 PB
5 (103) SVK GODŽÁKOVÁ Timotea 5 1 8:55,7 +1:40,7
6 (70) SVK ŠVANTNEROVÁ Jela 2 2 9:05,1 +1:50,1 PB
7 (88) SVK HANUSOVÁ Laura 1 3 9:11,9 +1:56,9 PB
8 (71) SVK CIENIKOVÁ Radoslava 2 0 9:20,4 +2:05,4
9 (68) SVK KOFRIT Sofia 1 1 9:36,7 +2:21,7
10 (75) SVK KOVÁČOVÁ Mia 2 3 9:40,1 +2:25,1
11 (76) SVK VAJSOVÁ Liana 0 0 9:40,8 +2:25,8
12 (97) SVK SEGEČOVÁ Valentína 0 2 9:48,3 +2:33,3
13 (92) SVK DUDÁŠOVÁ Veronika 1 1 9:49,4 +2:34,4 PB
14 (80) SVK VAŠICOVÁ Aneta 2 2 9:56,1 +2:41,1
15 (86) SVK PÓČOVÁ Ela 1 1 9:56,4 +2:41,4 PB
16 (73) SVK HANESOVÁ Lucia 1 1 10:11,8 +2:56,8
17 (94) SVK BERAXOVÁ Lujza 2 1 10:14,3 +2:59,3 PB
18 (78) SVK ŠUCHTÁROVÁ Emma 0 1 10:23,0 +3:08,0 PB
19 (66) SVK JEŠÍKOVÁ Nikolka 2 2 10:23,1 +3:08,1
20 (84) SVK JACKOVÁ Nina 3 1 10:31,8 +3:16,8
21 (67) SVK JANKOVIČOVÁ Ninka 1 2 10:43,6 +3:28,6
22 (74) SVK DANKOVÁ Mia 0 2 10:59,0 +3:44,0
23 (98) SVK LEŠTÁKOVÁ Daniela 3 3 11:07,1 +3:52,1 PB
24 (81) SVK HAĽÁKOVÁ Veronika 4 1 11:09,2 +3:54,2
25 (79) SVK FIGĽUŠOVÁ Sára 3 2 11:18,8 +4:03,8
26 (83) SVK SPIŠIAKOVÁ Nina 2 0 11:23,7 +4:08,7
27 (95) SVK TÓTHOVÁ Timotea 5 5 11:54,5 +4:39,5
28 (87) SVK MICHALKOVÁ Stela 3 5 12:00,4 +4:45,4
29 (85) SVK MEDVEĎOVÁ Sabína 4 4 12:18,3 +5:03,3
30 (72) SVK GAZDARICOVÁ Ester 4 4 13:32,0 +6:17,0
31 (90) SVK MIKUŠOVÁ Michaela 5 4 13:53,1 +6:38,1
32 (91) SVK ŠVARNÁ Sofia 2 4 14:12,5 +6:57,5
(69) SVK ZVAROVÁ Lívia DNS
M1 # M2 # 1,5 km #
1 (93) ŠTULAJTEROVÁ Nella 52,6 3. 3:48,5 1. 7:15,0 1.
2 (77) MALÍKOVÁ Ema 51,9 2. 3:57,7 3. 8:12,7 2.
3 (89) KAZÁROVÁ Izabela 1:03,8 7. 4:26,7 4. 8:44,5 3.
4 (96) KLEBERCOVÁ Klára 1:11,2 21. 4:42,5 6. 8:51,9 4.
5 (103) GODŽÁKOVÁ Timotea 23:59:03,9 1. 3:51,1 2. 8:55,7 5.
6 (70) ŠVANTNEROVÁ Jela 1:06,6 12. 4:52,0 7. 9:05,1 6.
7 (88) HANUSOVÁ Laura 1:02,7 5. 4:41,1 5. 9:11,9 7.
8 (71) CIENIKOVÁ Radoslava 1:09,9 17. 5:05,8 13. 9:20,4 8.
9 (68) KOFRIT Sofia 1:14,9 24. 4:59,9 10. 9:36,7 9.
10 (75) KOVÁČOVÁ Mia 1:02,7 6. 5:04,5 12. 9:40,1 10.
11 (76) VAJSOVÁ Liana 1:19,3 27. 5:12,0 16. 9:40,8 11.
12 (97) SEGEČOVÁ Valentína 1:12,2 23. 4:58,9 9. 9:48,3 12.
13 (92) DUDÁŠOVÁ Veronika 1:10,4 18. 5:06,3 14. 9:54,4 13.
14 (80) VAŠICOVÁ Aneta 1:08,1 15. 4:57,3 8. 9:56,1 14.
15 (86) PÓČOVÁ Ela 57,7 4. 5:31,1 20. 10:01,4 15.
16 (73) HANESOVÁ Lucia 1:04,8 9. 5:04,3 11. 10:26,8 18.
17 (94) BERAXOVÁ Lujza 1:19,7 28. 5:39,2 22. 10:14,3 16.
18 (78) ŠUCHTÁROVÁ Emma 1:07,8 14. 5:16,2 18. 10:23,0 17.
19 (66) JEŠÍKOVÁ Nikolka 1:36,9 31. 5:34,8 21. 10:33,1 19.
20 (84) JACKOVÁ Nina 1:05,2 10. 5:13,9 17. 10:40,8 20.
21 (67) JANKOVIČOVÁ Ninka 1:18,5 26. 5:21,0 19. 10:43,6 21.
22 (74) DANKOVÁ Mia 1:09,3 16. 5:09,2 15. 11:17,0 24.
23 (98) LEŠTÁKOVÁ Daniela 1:06,2 11. 5:51,4 24. 11:07,1 22.
24 (81) HAĽÁKOVÁ Veronika 1:10,6 19. 6:16,5 27. 11:13,2 23.
25 (79) FIGĽUŠOVÁ Sára 2:02,6 32. 6:13,8 26. 11:18,8 25.
26 (83) SPIŠIAKOVÁ Nina 1:15,5 25. 6:35,4 29. 11:23,7 26.
27 (95) TÓTHOVÁ Timotea 1:07,6 13. 6:01,0 25. 11:54,5 27.
28 (87) MICHALKOVÁ Stela 1:10,8 20. 5:50,3 23. 12:00,4 28.
29 (85) MEDVEĎOVÁ Sabína 1:04,3 8. 6:28,3 28. 12:23,3 29.
30 (72) GAZDARICOVÁ Ester 1:11,4 22. 6:45,2 30. 13:32,0 30.
31 (90) MIKUŠOVÁ Michaela 1:21,6 29. 7:12,2 31. 13:53,1 31.
32 (91) ŠVARNÁ Sofia 1:26,7 30. 7:29,2 32. 14:20,5 32.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže