logo

5. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2021

Ružomberok - Liptovská Štiavnica 04.09.2021

Výsledky

Rýchlostné preteky 2 km 5s LS - Žiaci-ŽciC

PDF štartovná listina | PDF výsledky

23 | 04.09.2021 11:00
LS

Por. Št.č. Meno Streľba Výkon Odstup
1 (5) SVK GAJDOŠOVCI Oliver 0 2 9:44,7
2 (18) SVK PODHORSKÝ Matej 3 1 9:58,8 +14,1 PB
3 (1) SVK SKLENÁRIK Markus 1 1 10:06,1 +21,4 PB
4 (2) SVK DOBIAŠ Nikolaj František 0 1 10:08,2 +23,5
5 (8) SVK ADAMOV Ján 3 2 10:49,8 +1:05,1
6 (17) SVK LEVČÁK Ján 1 3 10:57,6 +1:12,9 PB
7 (16) SVK ŠTEFÍK Krištof 1 1 11:01,8 +1:17,1
8 (15) SVK ORAVEC Marek 2 2 11:06,5 +1:21,8 PB
9 (10) SVK KRIŠTOFÍK Šimon 4 2 11:36,4 +1:51,7
10 (13) SVK BELKO Oliver 2 2 11:37,6 +1:52,9
11 (14) SVK BIŽ Michal 1 1 11:44,4 +1:59,7
12 (9) SVK SCHON Adam 3 2 11:46,6 +2:01,9
13 (21) SVK TKAČIVSKÝ Alex 4 2 11:56,3 +2:11,6
14 (22) SVK PACERA Radoslav 2 1 12:18,5 +2:33,8
15 (4) SVK APFEL Samuel 3 1 12:28,6 +2:43,9
16 (23) SVK PANČÍK Ján 1 4 12:30,6 +2:45,9 PB
17 (3) SVK KOVÁČIK Tibor 3 3 13:01,3 +3:16,6 PB
18 (12) SVK REPISKÝ Richard 2 4 13:28,3 +3:43,6
19 (7) SVK RIEČAN Simon 2 4 13:47,4 +4:02,7
20 (6) SVK KOSTELNÍK Kristián 0 1 13:56,3 +4:11,6
21 (19) SVK ČANECKÝ Ivan 2 3 14:38,9 +4:54,2 PB
22 (20) SVK ŠTULRAJTER Matej 5 4 15:25,3 +5:40,6
(11) SVK DOROTÍK Daniel DNS
M1 # M2 # 2 km #
1 (5) GAJDOŠOVCI Oliver 1:59,2 5. 5:29,7 1. 9:44,7 1.
2 (18) PODHORSKÝ Matej 1:46,9 1. 5:43,0 3. 9:58,8 2.
3 (1) SKLENÁRIK Markus 2:03,3 11. 5:53,0 4. 10:10,1 4.
4 (2) DOBIAŠ Nikolaj František 1:58,7 4. 5:42,7 2. 10:08,2 3.
5 (8) ADAMOV Ján 2:02,7 10. 6:09,5 6. 10:49,8 5.
6 (17) LEVČÁK Ján 1:52,9 2. 5:58,4 5. 10:57,6 6.
7 (16) ŠTEFÍK Krištof 1:59,3 6. 6:20,2 8. 11:01,8 7.
8 (15) ORAVEC Marek 2:01,9 9. 6:15,8 7. 11:10,5 8.
9 (10) KRIŠTOFÍK Šimon 2:04,0 12. 6:48,4 12. 11:36,4 9.
10 (13) BELKO Oliver 2:11,3 14. 6:29,3 9. 11:37,6 10.
11 (14) BIŽ Michal 2:13,3 16. 6:49,9 13. 11:44,4 11.
12 (9) SCHON Adam 2:01,5 8. 6:39,1 10. 11:46,6 12.
13 (21) TKAČIVSKÝ Alex 1:53,8 3. 6:46,6 11. 11:56,3 13.
14 (22) PACERA Radoslav 2:18,5 18. 7:04,7 15. 12:18,5 14.
15 (4) APFEL Samuel 2:21,3 21. 7:17,6 16. 12:28,6 15.
16 (23) PANČÍK Ján 2:11,8 15. 6:50,9 14. 12:30,6 16.
17 (3) KOVÁČIK Tibor 2:09,8 13. 7:26,8 18. 13:01,3 17.
18 (12) REPISKÝ Richard 2:19,5 20. 7:25,1 17. 13:28,3 18.
19 (7) RIEČAN Simon 2:18,7 19. 7:40,7 19. 13:47,4 19.
20 (6) KOSTELNÍK Kristián 2:00,5 7. 8:05,9 21. 13:56,3 20.
21 (19) ČANECKÝ Ivan 2:30,9 22. 7:53,5 20. 14:38,9 21.
22 (20) ŠTULRAJTER Matej 2:13,4 17. 8:17,3 22. 15:40,3 22.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže