100m - Najmladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 16,74 | SCHMIDTMAYEROVÁ Mia | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 25.06.2021 | Žiar nad Hronom |
47 | 28.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (623) | KOZOVÁ Dominika | 2014 | Atletický klub Puma Senec | 17,81 | |
2 | (514) | OVČÍKOVÁ Kristína | 2014 | Lesky´s runners | 17,86 | |
3 | (479) | KRESŤANKOVÁ Ema | 2014 | Naša atletika Bratislava | 17,94 | |
4 | (526) | JANUŠ Júlia | 2014 | Atletický klub AC Malacky | 17,97 | |
5 | (547) | FOLTÍNOVÁ Zoja | 2014 | AO TJ Spartak Myjava | 18,11 | |
6 | (612) | KRIŠKOVÁ Viktoria | 2015 | TJ Družba Piešťany | 18,50 | |
7 | (440) | ŠČEVÍKOVÁ Greta | 2014 | ŠK Run For Fun Bratislava | 18,56 | |
8 | (574) | KUTUNSKÁ Alana | 2014 | AC Stavbár Nitra | 18,60 | |
9 | (663) | MAREKOVÁ Vladimíra | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | 19,31 | |
10 | (559) | DREVENAKOVA Diana | 2015 | AC Stavbár Nitra | 19,43 | |
11 | (433) | PLICHTOVÁ Melánia | 2014 | ŠK Run For Fun Bratislava | 19,66 | |
12 | (681) | VAN Knippenbergh Nikki | 2015 | Atletika JOJO Lamač | 19,70 | |
13 | (830) | DEKRÉTOVÁ Lilien | 2014 | ZS Tbiliska Bratislava | 19,88 | |
14 | (475) | KALISKÁ Katarína | 2014 | Naša atletika Bratislava | 19,98 | |
15 | (408) | PERAŠÍNOVÁ Natália | 2014 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 20,17 | |
16 | (371) | HUŠKOVÁ Natália | 2014 | AK Borský Svätý Jur | 20,36 | |
17 | (836) | MIKULOVÁ Mia | 2014 | ZŠ Karloveská Bratislava | 20,65 | |
18 | (403) | MORAVČÍKOVÁ Michaela | 2015 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 20,72 | |
19 | (487) | PODMANICKA Mia | 2014 | Naša atletika Bratislava | 20,84 | |
20 | (496) | SUSA Ester | 2015 | Naša atletika Bratislava | 20,98 | |
21 | (516) | POLOHOVÁ Daniela | 2014 | Lesky´s runners | 21,40 | |
22 | (718) | KAROLINA Klobusicka | 2014 | Longital sport club A | 21,48 | |
23 | (784) | SOKOLOVÁ Ela | 2014 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 21,51 | |
24 | (593) | VEREŠOVÁ Linda | 2015 | AC Stavbár Nitra | 21,54 | |
25 | (541) | VANEKOVÁ Adela | 2014 | Atletický klub AC Malacky | 21,58 | |
26 | (651) | BAČOVÁ Timea | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | 21,60 | |
27 | (804) | MADĚŘIČ Amelie | 2014 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | 21,65 | |
28 | (807) | PÁLENIKOVÁ Lucia | 2014 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | 21,69 | |
29 | (668) | ŠUMÁKOVÁ Ela | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | 21,84 | |
30 | (733) | ALBERTOVÁ Karin | 2014 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 22,26 | |
31 | (713) | TEPLICOVA Jasmin | 2015 | Giga kids | 22,34 | |
32 | (677) | SASINKOVÁ Lenka | 2015 | Atletika JOJO Lamač | 22,35 | |
33 | (503) | ŠVECOVÁ Liliana | 2015 | Naša atletika Bratislava | 22,72 | |
34 | (736) | BESEDOVÁ Hanka | 2015 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 23,07 | |
35 | (827) | ANTALOVÁ Anna | 2014 | Sunny team BA | 23,90 | |
36 | (704) | OLŠOVÁ Dominika | 2014 | Bratislava | 24,52 | |
37 | (701) | KRIŠKOVÁ Tamara | 2017 | Bratislava | 24,56 | |
38 | (686) | FEKETE Viktoria | 2017 | Deti v pohybe Šamorín | 26,17 | |
39 | (818) | PALIČKOVÁ Emma | 2014 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 28,88 | |
40 | (719) | KLOBUSICKÁ Kristina | 2016 | Longital sport club A | 34,33 | |
41 | (706) | MÔCIKOVÁ Ela | 2018 | Bratislava Runners | 36,65 | |
42 | (698) | DÖMÉNY Lia | 2019 | #coachjanciteam | 54,98 | |
(705) | SLANINKOVÁ Eliška | 2018 | Bratislava | DNF | ||
(704) | OLŠOVÁ Dominika | 2014 | Bratislava | DNS | ||
(715) | ANTALIKOVÁ Laura | 2015 | Košice | DNS | ||
(470) | HERSI Elsa Marlene | 2017 | Naša atletika Bratislava | DNS | ||
(477) | KÁTLOVSKÁ Hanka | 2015 | Naša atletika Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (440) | ŠČEVÍKOVÁ Greta | 2014 | ŠK Run For Fun Bratislava | 18,56 | |
2 | (433) | PLICHTOVÁ Melánia | 2014 | ŠK Run For Fun Bratislava | 19,66 | |
3 | (475) | KALISKÁ Katarína | 2014 | Naša atletika Bratislava | 19,98 | |
4 | (408) | PERAŠÍNOVÁ Natália | 2014 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 20,17 | |
5 | (371) | HUŠKOVÁ Natália | 2014 | AK Borský Svätý Jur | 20,36 | |
6 | (403) | MORAVČÍKOVÁ Michaela | 2015 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 20,72 | |
(470) | HERSI Elsa Marlene | 2017 | Naša atletika Bratislava | DNS | ||
(477) | KÁTLOVSKÁ Hanka | 2015 | Naša atletika Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (514) | OVČÍKOVÁ Kristína | 2014 | Lesky´s runners | 17,86 | |
2 | (479) | KRESŤANKOVÁ Ema | 2014 | Naša atletika Bratislava | 17,94 | |
3 | (526) | JANUŠ Júlia | 2014 | Atletický klub AC Malacky | 17,97 | |
4 | (487) | PODMANICKA Mia | 2014 | Naša atletika Bratislava | 20,84 | |
5 | (496) | SUSA Ester | 2015 | Naša atletika Bratislava | 20,98 | |
6 | (516) | POLOHOVÁ Daniela | 2014 | Lesky´s runners | 21,40 | |
7 | (541) | VANEKOVÁ Adela | 2014 | Atletický klub AC Malacky | 21,58 | |
8 | (503) | ŠVECOVÁ Liliana | 2015 | Naša atletika Bratislava | 22,72 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (623) | KOZOVÁ Dominika | 2014 | Atletický klub Puma Senec | 17,81 | |
2 | (547) | FOLTÍNOVÁ Zoja | 2014 | AO TJ Spartak Myjava | 18,11 | |
3 | (612) | KRIŠKOVÁ Viktoria | 2015 | TJ Družba Piešťany | 18,50 | |
4 | (574) | KUTUNSKÁ Alana | 2014 | AC Stavbár Nitra | 18,60 | |
5 | (663) | MAREKOVÁ Vladimíra | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | 19,31 | |
6 | (559) | DREVENAKOVA Diana | 2015 | AC Stavbár Nitra | 19,43 | |
7 | (593) | VEREŠOVÁ Linda | 2015 | AC Stavbár Nitra | 21,54 | |
8 | (651) | BAČOVÁ Timea | 2015 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | 21,60 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (681) | VAN Knippenbergh Nikki | 2015 | Atletika JOJO Lamač | 19,70 | |
2 | (668) | ŠUMÁKOVÁ Ela | 2014 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | 21,84 | |
3 | (677) | SASINKOVÁ Lenka | 2015 | Atletika JOJO Lamač | 22,35 | |
4 | (701) | KRIŠKOVÁ Tamara | 2017 | Bratislava | 24,56 | |
5 | (686) | FEKETE Viktoria | 2017 | Deti v pohybe Šamorín | 26,17 | |
6 | (698) | DÖMÉNY Lia | 2019 | #coachjanciteam | 54,98 | |
(705) | SLANINKOVÁ Eliška | 2018 | Bratislava | DNF | ||
(704) | OLŠOVÁ Dominika | 2014 | Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.06.2021 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (718) | KAROLINA Klobusicka | 2014 | Longital sport club A | 21,48 | |
2 | (784) | SOKOLOVÁ Ela | 2014 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 21,51 | |
3 | (733) | ALBERTOVÁ Karin | 2014 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 22,26 | |
4 | (713) | TEPLICOVA Jasmin | 2015 | Giga kids | 22,34 | |
5 | (736) | BESEDOVÁ Hanka | 2015 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 23,07 | |
6 | (719) | KLOBUSICKÁ Kristina | 2016 | Longital sport club A | 34,33 | |
7 | (706) | MÔCIKOVÁ Ela | 2018 | Bratislava Runners | 36,65 | |
(715) | ANTALIKOVÁ Laura | 2015 | Košice | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
7 | 28.06.2021 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (830) | DEKRÉTOVÁ Lilien | 2014 | ZS Tbiliska Bratislava | 19,88 | |
2 | (836) | MIKULOVÁ Mia | 2014 | ZŠ Karloveská Bratislava | 20,65 | |
3 | (804) | MADĚŘIČ Amelie | 2014 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | 21,65 | |
4 | (807) | PÁLENIKOVÁ Lucia | 2014 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | 21,69 | |
5 | (827) | ANTALOVÁ Anna | 2014 | Sunny team BA | 23,90 | |
6 | (704) | OLŠOVÁ Dominika | 2014 | Bratislava | 24,52 | |
7 | (818) | PALIČKOVÁ Emma | 2014 | SŠI Hrdličkova Bratislava | 28,88 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.