logo

2. kolo M-SsAZ dorastu, juniorov a mladšieho žiactva

Dubnica nad Váhom 01.05.2017

Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Mladšie žiačky Rekordy
Líder 46,00 MŠK Žiar nad Hronom SVK 22.04.2017 Dubnica nad Váhom

Štartovná listina

4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 01.05.2017 15:50

2 SVK MAC REDOX Lučenec "A"
3 SVK Atletický klub ZZO Čadca "A"
4 SVK TJ Orava Dolný Kubín "A"
5 SVK AK Mostáreň Brezno "A"
6 SVK AO Olympia Považská Bystrica "A"
MAC REDOX Lučenec "A" KIČINOVÁ Tamara (2004), KYSEĽOVÁ Barbora (2004), SÁSOVÁ Kristína (2004), SCHNELLEROVÁ Sofia (2005)
Atletický klub ZZO Čadca "A" KYRISOVÁ Aneta (2004), JÁNOŠÍKOVÁ Chiara (2006), KRENŽELOVÁ Vanesa (2004), MALÍKOVÁ Magdalena (2006)
TJ Orava Dolný Kubín "A" ČILÍKOVÁ Eliška (2005), JURÁKOVÁ Lea (2004), JURENOVÁ Vanesa (2004), SMOLKOVÁ Ema (2004)
AK Mostáreň Brezno "A" POŠTOVÁ Nina (2005), ŠAJGALÍKOVÁ Simona (2004), TOKÁROVÁ Andrea (2004), GARGULÁKOVÁ Alžbeta
AO Olympia Považská Bystrica "A" FAPŠOVÁ Veronika (2005), LALÍKOVÁ Ema (2004), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004), BARICAKOVA Laura (2004)

Štartovná listina

4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 01.05.2017 15:52

2 SVK Atletický klub ZZO Čadca "B"
3 SVK MŠK Žiar nad Hronom "A"
4 SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A"
5 SVK TJ Orava Dolný Kubín "B"
6 SVK MAC REDOX Lučenec "B"
Atletický klub ZZO Čadca "B" BACULÁKOVÁ Nina (2005), KOTYROVÁ Sabina (2004), NAJDEKOVÁ Linda (2004), PAŠTRNÁKOVÁ Gabriela (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "A" BIELIKOVÁ Natália (2006), BRIEŠKOVÁ Johana (2006), HALČINOVÁ Daniela (2005), IVANIČOVÁ Viviene (2007)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" CADONICI Amandine Nin (2006), NIKODÉMOVÁ Kristína (2005), POLÍČEKOVÁ Terézia (2004), URGEĽOVÁ Viktória (2004)
TJ Orava Dolný Kubín "B" ŠKULCOVÁ Petra (2006), BAKOŠOVÁ Alexandra (2005), LÖRINČÍKOVÁ Nela (2005), ZÁCHELOVÁ Aneta (2005)
MAC REDOX Lučenec "B" ADAMOVÁ Karin (2005), KARMANOVÁ Bianka (2005), MITTEROVÁ Katarína (2005), PÓCHOVÁ Nina (2006)

Štartovná listina

4 x 60m - Mladšie žiačky :: Beh C

PDF štartovná listina | PDF výsledky

4 | 01.05.2017 15:54

2 SVK MAC REDOX Lučenec "C"
3 SVK AO Olympia Považská Bystrica "B"
4 SVK MŠK Žiar nad Hronom "B"
5 SVK MŠK Žiar nad Hronom "C"
MAC REDOX Lučenec "C" BAČOVÁ Lea (2005), BÓDIKOVÁ Jana (2006), ŠULEKOVÁ Michaela (2006), UFRLOVÁ Janette (2005)
AO Olympia Považská Bystrica "B" ĎURATNÁ Sofia (2004), HARVANCOVÁ Radoslava (2005), ZAJACOVÁ Alexandra (2004), KURIŠOVÁ Kristína (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "B" BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), BRNÁKOVÁ Barbora (2004), GÁLUSOVÁ Pavlína (2004), MARČIŠINOVÁ Mia (2006)
MŠK Žiar nad Hronom "C" LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006), KUBOUČÍKOVÁ Katarína (2005), BELIANČINOVÁ Sofia (2004), FUTÁKOVÁ Viktória (2004)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže